Архів новин за 10.07.2014

Свою «Біографію з географією» представив полтавський художник Ігор Лотиш

Саме під такою назвою в обласній бібліотеці відкрилася виставка картин митця. Презентована експозиція – своєрідний підсумок мандрівок, який в результаті отримав своє продовження у вигляді яскравих полотен.

10 липня 2014, 17:08

Полтавські рятувальники ознайомили з правилами протипожежної безпеки відпочивальників оздоровчого пансіонату «Кротенківський»

Тут дітям наочно продемонстрували, як діють фахівці під час виникнення надзвичайних ситуацій. Дехто навіть спробував себе в ролі рятувальника.

10 липня 2014, 17:10

В липні на території Полтави триватиме операція «Автомобіль»

В рамках її проведення працівники Державтоінспекції будуть перевіряти стоянки та станції технічного обслуговування, які займаються перебиванням номерних позначень кузова чи двигуна.

10 липня 2014, 17:11

Для малозабезпечених сімей в законодавстві передбачені нововведення при оплаті житлово-комунальних послуг

Відтепер право на компенсацію додаткових витрат при оплаті за газопостачання, централізоване опалення та централізоване постачання гарячої води матимуть ті родини, у яких прожитковий мінімум перевищує загальний дохід сім'ї.

10 липня 2014, 17:14

За останні три місяці у Полтавській області звільнено 615 засуджених

Це – наслідки прийняття Закону України про амністію 2014 року. Право бути звільненим також отримали і ті, хто не підпадав під дію цього Закону. Про ці та інші результати говорили на засіданні Громадської ради при управлінні Пенітенціарної служби в Полтавській області.

10 липня 2014, 17:16

Черговий спецпідрозділ полтавських міліціонерів відправився в зону АТО

Черговий спецпідрозділ полтавських міліціонерів відправився в зону АТО охороняти громадський порядок, боротися із проявами тероризму та сепаратизму. Відправили з ними і провізію, амуніцію та найнеобхідніші речі. Цього, говорить головний міліціонер області Іван Корсун, має вистачити на всіх новобранців. Як усе відбувалося – бачили наші кореспонденти.

10 липня 2014, 17:17

В обласній раді взялись за вирішення проблеми із твердими побутовими відходами у Полтаві

Вже 65 років поблизу Макухівки діє полігон твердих побутових відходів, територія якого – понад 17 гектарів. Вже давно мешканці навколишніх сіл б'ють на сполох, адже сміттєзвалище негативно позначається на екології, зокрема, якості води. Забруднюються як поверхневі, так і підземні грунтові води, тож виникла необхідність будівництва нового полігону. Питання має вирішуватись на рівні міської ради, проте оскільки цього не відбувається, відповідну робочу групу, що займатиметься даною проблемою, створили при обласній раді.

10 липня 2014, 17:18

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію