Архів новин за липень 2014 року

Відкрита читка п'єс у нашому місті!

В обласній бібліотеці імені Івана Котляревського своє мистецтво запропонували актори Полтавської театральної лабораторії. Оригінальна вистава «Вторые руки» за авторством Генрі Лайон Олді у їхньому виконанні познайомила полтавців із новим театральним жанром.

1 липня 2014, 16:20

«Де дружно, там і хлібно»

Концерти під такою назвою від Аграрної партії України пройшли у Полтавській, Вінницькій, Чернігівській та Житомирській областях до Дня Конституції України. Організатори кажуть: переслідували єдину мету – об'єднати українців за допомогою пісні, спільних емоцій і переживань. Один із таких мистецьких заходів відбувся у селищі міського типу Шишаки. Для місцевих мешканців виступили артисти різного жанру, зокрема, Міла Нітіч та гурт «Аскер Бенд». На площі у центрі селища зібралися і старі, і малі. Люди співали разом з виконавцями. Як це було – бачила Марина Молька.

1 липня 2014, 16:22

Замість сцени – міська бруківка, замість концертної зали – пішохідна вулиця Полтави

Цими вихідними просто неба чудовий настрій від якісної класичної музики усім містянам дарував колектив талановитих музикантів. Ідея влаштувати подібний концерт у кращих європейських традиціях виникла у громадської організації «Відродження Полтави».

1 липня 2014, 16:23

В ПУЕТі відбувся випуск спеціалістів та магістрів денної форми навчання

Понад шість сотень фахівців у сфері економіки, підприємництва, менеджменту, обслуговування, харчових та інформаційних технологій отримали документ про вищу освіту.

1 липня 2014, 16:24

Польські фахівці провели для українських студентів тренінг із розвитку регіону

Для студентів з трьох областей України у Полтаві провели тренінг фахівці з Фундації Менеджерських Ініціатив. Польські спеціалісти навчали українську молодь за допомогою інтерактивної методології «Радар». В чому полягає суть і цінність даного проекту – розкажуть наші кореспонденти.

1 липня 2014, 16:26

У Полтаві знову говорили про утилізацію твердих побутових відходів

Тверді побутові відходи стали темою зустрічі лідера громадської організації «Останній Бастіон» Геннадія Сікалова, жителя села Макухівка та журналістів. Під час прес-конференції бастіонівці надали докази того, що міське звалище на Білій Горі небезпечне не лише для всієї Ковалівщини, а й для полтавців. Детальніше про екологічне лихо Полтавської області розповість Альона В'язнікова.

1 липня 2014, 16:35

Сьогодні відбулося друге пленарне засідання 23-ї сесії обласної ради шостого скликання

На ньому депутати розглянули питання, з якими не встигли ознайомитись минулого разу. Нагадаємо, перше пленарне засідання пройшло минулої п'ятниці, тоді народні обранці обговорили менше половини питань порядку денного. Розпочату справу завершили сьогодні. Найбільше дискусій виникло довкола питань про надання угідь Полтавському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському господарству обласної організації УТМР та діяльності металургійної компанії і сталеливарного заводу на землях Білецьківської сільради поблизу Кременчука.

1 липня 2014, 17:21

В Полтаві пройшов «Забіг на шпильках», організований ТРЦ «Київ»

Взяти участь в естафеті на 100 метрів планувало майже 120 дівчат. Але не всі пройшли відповідний дрес-код. Хто ж переміг та яким був головний приз – у нашому наступному матеріалі.

2 липня 2014, 17:23

Ринок праці України поповнився шістьма сотнями професійних спеціалістів та магістрів

Саме стільки студентів Полтавського університету економіки і торгівлі отримали документ про здобуття вищої освіти. Близько 200 випускників отримали дипломи з відзнакою.

2 липня 2014, 17:25

Смертельно травмувавши велосипедистку, водій зник з місця події

Ця дорожньо-транспортна пригода трапилася у Глобинському районі Полтавської області. Чи вдалося правоохоронцям знайти винуватця трагедії, дивіться у наступному сюжеті.

2 липня 2014, 17:26

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію