Архів новин за 4.06.2014

У Полтаві журналістів привітали з професійним святом

«Влада не може впливати на журналістів, бо ці люди мають свою думку. І навіть тоді, коли ніби-то погоджуються із чимось, вони все-одно не підкоряються». Так оцінив роботу працівників засобів масової інформації губернатор Полтавщини Віктор Бугайчук. У середу представників «четвертої влади» нашого регіону урочисто вітали з професійним святом, яке відзначатимуть вже цього тижня.

4 червня 2014, 17:02

Жінки все частіше стають ініціаторами того, щоб їхніх чоловіків позбавляли батьківських прав

Про це свідчить кількість заяв, розглянутих у судах. Так лише в Октябрському районі міста торік таких заяв було більше 30-ти. Загалом на Полтавщині – понад 2 тисячі сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, більшість із них виховуються у сім'ях. Лише цього року усиновили 26 маленьких полтавців, ще понад 90 влаштували під опіку та піклування.

4 червня 2014, 17:04

ГУ Міндоходів і Обласний молодіжний центр підписали меморандум про співпрацю

Сьогодні підписано меморандум про співпрацю між Головним управлінням Міндоходів у Полтавській області та «Обласним молодіжним центром» Полтавської обласної ради. Документ передбачає розширення співпраці у проведенні заходів з реалізації державних та обласних програм у сфері підтримки молодіжного підприємництва, працевлаштування та зайнятості молоді.

4 червня 2014, 17:05

Наразі в Україні тривають профілактичні заходи «Автобус-2014»

Подібна акція проводиться з метою недопущення ДТП за участю пасажироперевізників та перевірки автотранспорту, який курсує дорогами Полтавщини. Хоч статистика і має тенденцію до зниження, але за 5 місяців цього року на території області вже сталося 10 аварій з постраждалими саме з вини водіїв автобусів.

4 червня 2014, 17:06

Одне з підприємств на Леваді затопило дощовою водою та відходами життєдіяльності людей

В результаті останніх злив територію одного з приватних підприємств по провулку Рибальському, що на Леваді, затопило дощовою водою та відходами життєдіяльності людей. Така ситуація тут відбувається постійно, розповідають місцеві. Проблема – у зношеному каналізаційному колекторі.

4 червня 2014, 17:07

Працівників Ленінського райвиконкому Полтави пересадили на велосипеди

З початком літа для соціальних робітників придбали нові двоколісні транспортні засоби. Чиновники запевняють – це для покращення якості надання послуг і підтримки здорової форми самих працівників. Адже обслуговувати їм доводиться 8 віддалених селищ у районі. Нововведення соціальним робітницям офіційно представили у середу зранку. Про те, який він, полтавський лісапетний батальйон, – дивіться далі.

4 червня 2014, 17:10

Молодь працюватиме над розробкою інноваційної моделі місцевого самоврядування

Упродовж 4-х днів – з 13 по 16 червня – на базі оздоровчого табору у селі Петрівка Полтавського району молодь працюватиме над розробкою інноваційної моделі місцевого самоврядування. Проект «Нова регіональна модель Полтавщини» реалізуватимуть у рамках 16-го регіонального етапу Міжнародної програми «Студреспубліка».

4 червня 2014, 17:23

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію