Архів новин за 26.06.2014

Сьогодні – Міжнародний день боротьби з наркоманією

Від 16 до 29 мільйонів осіб в усьому світі вживають ін'єкційні наркотики чи мають залежність від них. За даними ООН, 100 мільярдів доларів кожного року витрачають на світову війну з наркоторгівлею. Натомість експерти зазначають: боротьбу з цим треба перевести в ефективну політику та лікування. Адже від такої війни неабияк потерпають невинні: для прикладу, у 150 країнах світу лікарські засоби, які знімають біль, хворим просто недоступні. Боротися, чи ні і проти чого – думки фахівців порівняли наші журналісти у Міжнародний день боротьби із вживанням наркотиків та їх незаконним обігом.

26 червня 2014, 17:21

Полтавці міряються силами на чорно-білих полях

В Центральній міській бібліотеці стартував обласний турнір з шашок. Дорослі змагаються з дітьми і між собою. Адже особливість традиційного турніру – олімпійська система відбору і жереб, який вирішує, хто кому буде суперником.

26 червня 2014, 17:23

Основний етап ЗНО вийшов на фінішну пряму

Передостаннім абітурієнти складали тестування з біології. Воно пройшло у 16 пунктах по всій області. З-поміж інших в Полтаві ЗНО здавали і в державній аграрній академії.

26 червня 2014, 17:25

Бездомні тварини потребують допомоги

Нині вони потерпають від голоду, а взимку – ще й від холоду. З різних причин господарі позбавляються своїх улюбленців. Інколи чотирилапі опиняються на вулиці через смерть власників, проте вистачає й випадків жорстокого поводження з тваринами. Лише за останні два тижні, розповідають у Центрі захисту живої природи «Юний європеєць», їм підкинули більше 20 кошенят. Волонтерам доводиться в екстренному режимі шукати маму-кішку, адже пухната малеча навіть їсти самотужки не вміє. Більше про долю підкидьок знають наші кореспонденти.

26 червня 2014, 17:27

Автомайданівці та представники нацменшин передали гуманітарну допомогу для української армії

Представники національних меншин області продуктами харчування підтримують українських військових на Сході. Сьогодні вони передали товари першої необхідності полтавським автомайданівцям, які, у свою чергу, доставлять цінний вантаж у «гарячі точки».

26 червня 2014, 17:28

Депутати-обласники продовжують готуватися до сесії

Одними з останніх своє засідання провели члени постійної комісії з питань аграрної політики та земельних відносин. Про що говорили та на чому зосередили свою увагу депутати, знають наші журналісти.

26 червня 2014, 17:30

На Полтавщині обговорювали громадський контроль

Напередодні 18-ї річниці Конституції України у Полтаві провели засідання «круглого столу» на тему забезпечення органами виконавчої влади права громадян на доступ до інформації та права брати участь в управлінні державними справами. Нині громадськість почала активніше контролювати роботу органів влади, зокрема, й виконавчої. Люди пильно стежать, чи не перевищують посадовці своїх службових повноважень, говорять в Головному управлінні юстиції Полтавщини. Про громадський контроль і не тільки дивіться у наступному сюжеті.

26 червня 2014, 17:31

У семи районах області розпочали збір ранніх зернових

Обмолотили близько тисячі гектарів, зібрали три тисячі тонн зерна. Це переважно ячмінь, пшениці – лише 500 тонн. Про це, а також надання населенню первинної медичної допомоги та земельні проблеми йшлося на розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації.

26 червня 2014, 17:32

Мир Вам 60 - "Не кради"

26 червня 2014, 21:56

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію