Архів новин за 25.06.2014

В Полтавській області будуть працювати православні дитячі табори

Таке рішення керівники Полтавської єпархії Української православної церкви прийняли буквально днями під час наради. А особливістю цьогорічного сезону оздоровлення називають те, що на Полтавщину мають безкоштовно запросити дітей з родин, які вимушено переселилися зі Сходу України чи Криму.

25 червня 2014, 18:04

Олімпійський день у Полтаві!

Щороку наприкінці червня наше місто згадує дату заснування Міжнародного олімпійського комітету. Змагання із бігу, веселі старти для дітей, ритмічна гімнастика для всіх охочих – таким насиченим видався цьогорічний Олімпійський день.

25 червня 2014, 18:06

Полтавців попереджають про телефонних шахраїв

Уже цього року лише в одному з районів міста зареєстрували 11 випадків видурювання грошей із людей. Жертвами таких зловмисників, кажуть правоохоронці, стають полтавці різного віку, а найчастіше – середнього та старшого. Покарання за таке порушення закону може бути від 12 неоподаткованих мінімумів доходів до 12 років ув'язнення з конфіскацією майна. Але впіймати шахраїв, зізнаються прокурори, надзвичайно важко. Чому зловмисникам вдається ошукувати людей і чому правоохоронцям так важко знаходити крадіїв – дивіться далі.

25 червня 2014, 18:08

1 мільйон гривень планують спрямувати з обласного бюджету для переселенців зі Сходу

Частину цих коштів витратять на оздоровлення дітей переселенців, нині їх на Полтавщині – близько 10. Про це зокрема йшлося на засіданні профільної комісії обласної ради.

25 червня 2014, 18:11

Конкурс на кращу ескіз-ідею пам'ятного знаку на вшанування подій та учасників Майдану будуть продовжувати

Цього тижня завершили прийом пропозицій та провели перше засідання журі в обласній державній адміністрації. Цого результати – потрібні ще ідеї. Як запропонували вшанувати Майдан у Полтаві, чому задуми не сподобалися деяким членам журі і чому організатори конкурсу знову чекають пропозиції – дивіться далі.

25 червня 2014, 18:12

«Полтававодоканал» працює над усуненням наслідків аварійних ситуацій

Дільниця з благоустрою комунального підприємства «Полтававодоканал» щодня усуває наслідки аварійних ситуацій, які трапляються на території міста. Нині підприємство працює на вулиці Красіна.

25 червня 2014, 18:13

ШЕД пікетує через масові звільнення на підприємстві

Працівники комунального підприємства «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» пікетують проти звільнення 19 осіб. До цього часу робітники та керівництво структури так і не дійшли до спільного знаменника стосовно подальшої долі дорожників. Чим закінчилися ці події – дізнавалися наші журналісти.

25 червня 2014, 18:26

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію