Архів новин за 24.06.2014

У Полтаві пройшли змагання 1-го етапу Чемпіонату України з шосейно-кільцевих мотогонок

Відбувалося все на картодромі «Полтава», який, як стверджують організатори, відповідає основним технічним характеристикам. На перегони до Полтави з'їхались як мотолюбителі, так і професіонали своєї справи з різних регіонів.

24 червня 2014, 16:41

В Галереї мистецтв відкрили «Літо-2014»

Виставку картин у приміщенні Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка із власної колекції представив власник приватного художнього салону Владислав Рожнятовський. Сто різних та об'єднаних однією ідеєю полотен бачили і наші кореспонденти.

24 червня 2014, 16:42

Діти з профільного табору «Мала міліцейська академія» відвідали Полтаву

Як працює кінологічна служба та наскільки копіткою є робота експертів-криміналістів, на власні очі мали змогу переконатися діти з «Малої міліцейської академії». На екскурсію до Полтави вони прибули на один день. Однак за цей час їм вдалося дізнатися та побачити багато чого нового для себе.

24 червня 2014, 16:43

Військовослужбовці попросили в обласної влади 22 з половиною мільйона гривень

Полтавські військові попросили в обласної влади 22 з половиною мільйона для забезпечення збройних формувань усім необхідним: від елементарних речей до засобів зв'язку і захисту. Але обласний бюджет таких коштів немає, зізналися в раді. На сесії депутати зможуть виділити суму у три мільйона, решту ж треба шукати з інших джерел. Як діяти у даній ситуації – це питання розглядають на всіх засіданнях постійних комісій обласної ради напередодні сесії.

24 червня 2014, 16:46

Державних службовців Полтавщини привітали із професійним святом

В обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби. Почесні відзнаки з рук обласних керівників отримали кращі з кращих управлінців.

24 червня 2014, 16:48

З початку року на Полтавщині вдвічі зросла заборгованість із виплати заробітної плати

Про нинішній стан дотримання вимог законодавства про оплату праці говорили на розширеному засіданні колегії в обласній прокуратурі. Так з початку року на Полтавщині вдвічі зросла заборгованість із виплати заробітної плати. Станом на перше квітня вона становила майже 29 млн. гривень. Яким чином здійснюється прокурорський нагляд із цих питань, знають наші кореспонденти.

24 червня 2014, 16:49

Полтавські підприємці звинувачують Держспоживінспекцію в отриманні хабарів

В Держспоживінспекції у Полтавській області пройшло зібрання підприємців, фахівців самої структури, юристів та журналістів. Основне, що обговорили, – звинувачення як керівника Інспекції Тимофія Голбана, так і його підлеглих у численних порушеннях законодавства. Про деталі засідання розповість Юлія Іващенко.

24 червня 2014, 16:58

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію