Архів новин за 2.06.2014

Ліцеїсти-аграрії отримали атестати про загальну середню освіту

Минулого тижня у Полтаві віддзвеніли останні дзвоники. А у вихідні випускники навчальних закладів відсвяткували випускні вечори. Так в Полтавській державній аграрній академії учні ліцею отримали атестати про загальну середню освіту. Втім вони уже визначилися, за яким профілем будуть вчитись далі у вишах. Більше того, учні навіть освоїли початковий рівень підготовки.

2 червня 2014, 17:27

1 червня полтавська малеча веселилася на ролердромі

Свято для них тут влаштували торгово-розважальний центр «Київ» та компанія «Явір-2000». Конкурси, майстер-класи, пісочна анімація, шоу мильних бульбашок, а ще багато-багато цікавих подарунків стали чудовими сюрпризами до найголовнішого дитячого свята.

2 червня 2014, 17:32

Ранкова злива у понеділок не завадила полтавцям відзначити щорічне дитяче свято

Традиційно позашкільні заклади як міські, так і обласні, презентують свої досягнення на площі біля обласного центру естетичного виховання учнівської молоді. Просто цього разу виставку дитячих робіт перенесли до приміщення.

2 червня 2014, 17:34

ГО «Останній Бастіон» розфарбувала дитячий садочок

Громадська організація «Останній Бастіон» підтримала ініціативу мешканців ОСББ по Ляхова,12А та за кошти організації розмалювала паркан, який розділяє територію будинку та дитячого садочку. Які герої мультфільмів та казок прикрасили сіру стіну, нашій знімальній групі розказали самі щасливі вихованці «Орлятка».

2 червня 2014, 17:35

На Полтавщині допомагатимуть наркозалежним та людям зі статусом ВІЛ

Фахівці управління ООН з наркотиків та злочинності обрали Полтавський обласний наркодиспансер для впровадження новітніх послуг ВІЛ-позитивним і наркозалежним. Серед всіх регіонів України спеціалісти проект вирішили реалізовувати у трьох областях: Київській, Харківській та Полтавській. Остання, зокрема, відзначили спеціалісти, вже має свої якісні та кількісні показники.

2 червня 2014, 17:38

Полтавщину, імовірно, включать до нового пілотного проекту

Таку можливість розглядали представники Бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я України з лікарями обласного центру. Стосується проект профілактики неінфекційних хронічних захворювань. Чому виникла така потреба і яким чином його зможуть реалізувати в регіоні – дивіться у наступному сюжеті.

2 червня 2014, 17:39

Сьогодні виповнюється 70 років з початку операції «Френтік»

2 червня 1944-го о 6 годині 55 хвилин літаки антигітлерівської коаліції зробили перший виліт в рамках спільної операції «Френтік-1» та успішно розбомбили великий залізничний вузол Дебрецен в Німеччині. «Френтік-2», на жаль, пройшов вже не так вдало – секретна авіабаза операції у Полтаві була знайдена нацистськими розвідувальниками. Нагадуванням про той «чорний день» служить пам'ятний знак Героям, які загинули на аеродромі «Полтава» під час операції «Френтік». Які ще монументи, присвячені тим подіям, знаходяться нині в нашому місті, знають наші кореспонденти.

2 червня 2014, 17:52

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію