Архів новин за 17.06.2014

В обласній бібліотеці для юнацтва підбили підсумки конкурсу малюнків «Дитинство – територія безпеки»

Його учасники на папері зображали своє зовсім недитяче бачення проблеми корупції у суспільстві. Автори найкращих робіт отримали заслужені подарунки.

17 червня 2014, 16:47

Волонтери з «Фонду Добрих Людей» організували благодійну акцію зі здачі донорської крові

Благодійною справою сьогодні займалися і кілька десятків молодих полтавців. «По краплині до життя» назвали свою акцію представники місцевого відділення «Фонду Добрих Людей». Волонтери здавали кров самі та закликали ставати донорами інших.

17 червня 2014, 16:48

Місцеві підприємці допомогли полтавським міліціонерам

Але не всім, а тільки тим, хто відправляється забезпечувати охорону громадського порядку на Сході України. Сьогодні туди направили ще одну групу правоохоронців. Що ж їм передали підприємці – знає Юлія Іващенко.

17 червня 2014, 16:53

1 мільйон доларів – вартість проекту Агентства США з міжнародного розвитку «Місцеві альтернативні джерела енергії: місто Миргород»

На 90% проект фінансується агентством, ще 10-ть – це кошти обласного бюджету та міста Миргород. Реалізувати його розпочали у червні минулого року і мають завершити до кінця 2015-го. За цей час модернізують одну із котелень міста-курорту, частина мешканців отримуватиме тепло і гарячу воду завдяки переробці альтернативного джерела енергії – соломи.

17 червня 2014, 16:54

Віктор Бугайчук розповів історію довжиною у 100 днів

В обласній державній адміністрації губернатор Полтавщини звітував про те, що відбулося з часу приходу його на посаду голови. Про чорні і білі плями нашого регіону протягом останніх трьох з половиною місяців – дивіться далі.

17 червня 2014, 16:55

27 червня має відбутися наступна сесія обласної ради

Напередодні на засіданнях профільних комісій депутати розглядають питання, які винесуть на сесію. Усі фінансові аспекти вирішують на засіданні комісії з питань бюджету та управління майном, от і цього разу обговорили низку питань, більшість з яких стосувалася внесення змін до комплексних програм.

17 червня 2014, 16:58

Працівники «Полтававодоканалу» ремонтують колектор на ділянці вулиці Фрунзе

Напередодні на вулиці Фрунзе, 160, що у районі Склозаводу, розпочалися роботи із заміни ділянки каналізаційного колектора із залізобетонних труб, прокладеного на глибині до 5 м. Близько 60 метрів старого колектора замінять на сучасні поліхлорвінілові конструкції. Як працюють фахівці комунального підприємства «Полтававодоканал» – бачили наші кореспонденти.

17 червня 2014, 17:12

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію