Архів новин за 16.06.2014

Цими вихідними у центрі міста ожили скульптури

«Живі» скульптури, мильні бульбашки та справжнє лицарське шоу – усе це мали змогу побачити полтавці на вихідних. Ідея нестандартно провести цю суботу у місті виникла в громадської організації «Відродження Полтави». Свято для дорослих та дітей обійшлося для них лише у 4 тисячі гривень, натомість задоволення та гарні емоції від нього у мешканців міста залишаться ще надовго.

16 червня 2014, 17:34

Полтавських підприємців вчили торгувати з Євросоюзом

Торгувати з ЄС навчали полтавських підприємців спеціалісти інституту підвищення кваліфікації фахівців у галузі технічного регулювання і споживчої політики Одеської державної академії технічного регулювання та якості. Багато вітчизняних підприємств нині прагнуть експортувати свою продукцію до Європи, але їм бракує інформації щодо правил та вимог Євросоюзу. Цю прогалину і вирішили заповнити на семінарі, учасниками якого стали працівники промислової і харчової галузей області.

16 червня 2014, 17:36

На Полтавщині прагнуть залишати більше грошей в місцевому бюджеті від користування надрами

Минулого року від підприємств нафтогазовидобувного комплексу до держбюджету надійшло 3,7 мільярдів грн. плати за користування надрами, а на соціальний розвиток – лише 9,2 мільйона грн. Левова частка відрахувань, які є компенсацією за негативні наслідки діяльності видобувних підприємств, потрапляє до держбюджету, місцеві ж не отримують відчутних фінансових вливань. Це слід змінювати, переконані представники громадської ради, що при облдержадміністрації, і вже підготували звернення до Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка: просять, щоб до 10% від загальної суми компенсації залишалося на місцях.

16 червня 2014, 17:37

Полтавці вимагають від обласних депутатів створити територіальний батальйон оборони регіону

Але не на словах, а реально діючий. Активісти натомість обіцяють, що беруться забезпечити захисників всім необхідними: від бронежилетів до харчування, і надати інструкторів для навчання бійців. У понеділок представники «Правого сектору» зібрали на прес-конференцію журналістів, аби ті допомогли їм у підтримці цього питання.

16 червня 2014, 17:39

Об'єднаний автомайдан з різних областей розпочав Всеукраїнську акцію по боротьбі з корупцією у містах

Першими активісти з Полтавщини, Київщини, Черкащини, Дніпропетровщини та інших регіонів приїхали на мітинг до міста Валки Харківської області. Тут автомайданівці заїхали до прокуратури і залишили від себе листа та пугало. Чому саме Валки стали першим містом у ланцюжку акцій та які претензії до місцевих чиновників назбирали люди – дивіться далі.

16 червня 2014, 17:41

Сьогодні на сесії міської ради обговорювали резонансні земельні питання

Позачергова сорок друга сесія міської ради у Полтаві таки відбулася. Окрім внесення змін до показників бюджету та основних соціальних програм міста вона ознаменувалася обговоренням резонансних земельних питань. Спроби громади зірвати сесію були, але не увінчалися успіхом. Якого компромісу вдалося досягти депутатам та представникам громадськості, знає Крістіна Брігіда.

16 червня 2014, 17:44

Ошукані вкладники кредитних спілок у пошуках правди знову прийшли під стіни обласної прокуратури

Ошукані вкладники кредитних спілок «Перше кредитне товариство», «Спілка пенсіонерів України», «Акорд», «Лубно», «Добробут» та «Спілка офіцерів України» сьогодні прийшли до обласної прокуратури. Кілька років поспіль люди відстоюють свої права у судах, проте власних грошей так і не повернули. Суми різні – від кількох десятків до кількох сотень тисяч гривень. Дехто з пенсіонерів пішов з життя, не дочекавшись повернення втраченого. У справедливе вирішення ситуації більшість постраждалих внаслідок шахрайських дій кредитних спілок вже не вірять. Більше про це – у наступному сюжеті.

16 червня 2014, 17:53

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію