Архів новин за 14.06.2014

В обласній бібліотеці імені Івана Котляревського говорили про алкоголь

Диспут «Заборона алкоголю: за і проти» провели для відвідувачів Клубу спілкування англійською мовою. Які пропозиції висловлювали читачі бібліотеки – дивіться у наступному сюжеті.

14 червня 2014, 12:40

Літні канікули – пора дитячих пустощів, зокрема, і з вогнем

Щоб попередити виникнення пожеж, фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій відвідують пришкільні табори, проводять виховні бесіди та організовують екскурсії до пожежно-рятувальних частин.

14 червня 2014, 12:41

Керівники області та профільного департаменту вітали лікарів з їх професійним святом

В третю неділю червня своє професійне свято відзначають фахівці, які допомагають зберегти найцінніше, – життя і здоров'я. Мова – про медичних працівників. Їх на Полтавщині – понад 30 тисяч, серед них 5,5 тисяч – лікарі. Напередодні свята кращих фахівців галузі вітали керівники області та профільного департаменту.

14 червня 2014, 12:42

Особливості заповнення трудових книжок

Кожен працівник після 5 робочих днів на підприємстві чи установі має право на внесення відомостей про посаду та місце роботи до трудової книжки. Це – обов'язковий документ, за яким здійснюється нарахування трудового стажу. Про особливості заповнення цього документу розкажуть наші кореспонденти.

14 червня 2014, 12:44

ДАІ перевіряє пасажироперевізників у рамках Всеукраїнської акції «Автобус - 2014»

Найпоширеніша технічна несправність, з якою на маршрут виходить пасажирський транспорт, – перевищення показника сумарного люфта рульового керування, констатує Державтоінспекція. Перевірки пасажироперевізників нині проводять у рамках Всеукраїнської профілактичної акції «Автобус – 2014».

14 червня 2014, 12:45

Полтавці збирають гуманітарну допомогу військовим на Сході України

З такою ініціативою виступили представники Інформаційного центру «Майдан» та громадської спілки «Полтавська громада». Активісти займаються збором продуктів харчування та товарів першої необхідності, а потім відправляють їх бійцям у «гарячі точки».

14 червня 2014, 12:46

У Полтаві пройшов жіночий велопарад

Цього разу тематикою заходу став одяг в горошок. За дрес-кодом, представниці прекрасної половини мали вдягнути сукню, блузку, хустинку або якийсь інший атрибут, але обов'язково в горошок. Дехто з дівчат не обмежився цим та навіть приїхав... на височенних підборах.

14 червня 2014, 12:50

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію