Архів новин за 13.06.2014

17 років тому з життя пішов видатний поет, прозаїк і сценарист Булат Окуджава

Він – автор близько 200 пісень, написаних на власні вірші. Полтавська інтелігенція не забула про цю дату і організувала концерт, де творчіть Булата Шалвовича стала своєрідним камертоном серед присутніх виконавців.

13 червня 2014, 16:52

52 цінних подарунка від «Полтаватеплоенерго» знайшли своїх володарів

52 цінних подарунка від обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго» знайшли своїх володарів. Розіграш призів серед споживачів, які вчасно сплачують за спожиті послуги, у місті пройшов вже всьоме. Це – своєрідна подяка підприємства полтавцям за розуміння та заохочення сумлінного ставлення до розрахунків.

13 червня 2014, 16:54

В неділю українські лікарі відзначатимуть День медика

У різних закладах до 15 червня проходять урочистості з відзначенням кращих працівників галузі охорони здоров'я. А ми вирішили поговорити з тими, хто і вдень, і вночі попри погодні умови приїздить до пацієнтів. Вони не мають власних кабінетів, але залишаються на передовій у наданні невідкладної допомоги. Про цікавинки і курйози у роботі працівників станції екстренної медичної допомоги у Полтаві дивіться у сюжеті Інни Безуглої та Сергія Сепітого.

13 червня 2014, 16:59

Цієї суботи світова спільнота відзначатиме День донора

З цієї нагоди у Полтавській обласній станції переливання крові влаштували акцію «Даруйте кров – рятуйте життя». Долучитися до неї могли як донори із великим стажем, так і початківці. Цього ж дня тих, хто не шкодує своєї крові для порятунку інших та вже багато років є почесними донорами Полтавщини, привітали квітами та подарунками.

13 червня 2014, 17:01

На Полтавщині триває реалізація проекту «Енергоефективність у громадах»

Для участі у ньому створено консорціум міст Миргород, Лубни, Полтава та Комсомольськ на чолі з Полтавською облдержадміністрацією. Представники цих населених пунктів взяли участь у семінарі, на якому йшлося про роль об'єднань співвласників багатоквартирних будинків у впровадженні енергетичного менеджменту. Нині на Полтавщині близько 400-т будинків обслуговуються ОСББ. До 2015 року згідно з постановою Кабміну відповідний статус мають отримати усі багатоповерхівки. Більше про це – у наступному сюжеті.

13 червня 2014, 17:02

У частині будинку по вулиці Петра Юрченка, 13 впала стеля

«Немає коштів» – саме таку відповідь зазвичай отримують полтавці на свої звернення до міського управління житлово-комунального господарства. Вже кілька років поспіль це чують й мешканці житлового будинку по вулиці Хоткевича, 4, у якому протікає дах. А от жителі двоповерхівки по вулиці Петра Юрченка, 13 так і не дочекалися допомоги: роки скарг на мокру стелю і бездіяльність комунальних служб завершились тим, що вона просто впала. Добре, що не на голови людей...

13 червня 2014, 17:04

Вдруге на цьому тижні полтавці пікетували приміщення міської ради

Прийшли до стін Полтавської міської ради, аби бути почутими. Свій протест проти прийняття рішень щодо продажу земельних ділянок у місті мешканці планували висловити безпосередньо на сесії. Проте це зробити їм не вдалося. Чому, знають наші кореспонденти.

13 червня 2014, 17:08

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію