Архів новин за 10.06.2014

Футбольна команда з-під Полтави виборола 3-є місце на Міжнародному турнірі, що проходив в Австрії з 7 по 9 червня

Гравці ФК «Злагода», яка існує при Полтавській «Студреспубліці», виходили на футбольне поле разом із командами України, Австрії та Кіпру.

10 червня 2014, 17:26

Працівники ПриватБанку зіграли в футбол із всесвітньовідомими гравцями

І хоч у складі команди справжнім професійним футболістом був тільки легендарний Іван Шарій, а решта – лише взяли собі гучні псевдоніми, матч видався напруженим, цікавим та повним спортивного азарту. Про це, та в яких ще видах спорту змагалися працівники на щорічній Спартакіаді ПриватБанку, – у наступному сюжеті.

10 червня 2014, 17:38

У селі Петрівка відбулася ювілейна «Студреспубліка» ПУЕТу

Упродовж трьох днів, з 7-го по 9-те червня, на лоні природи у селі Петрівка Полтавського району проходила 10-та ювілейна «Студентська республіка» Полтавського університету економіки і торгівлі. Увесь цей час студенти і викладачі створювали ігрові моделі суспільства зі своїми законами та управлінськими органами. Для молоді «Студреспубліка» – це не лише інтелектуальні змагання, а й можливість відпочити та набратися вражень. Бачили дозвілля студентів і наші кореспонденти.

10 червня 2014, 17:39

На вихідних члени ГО «Чиста Полтава» прибирали лісок за Співочим полем

Територію, яку розчистили активісти, обрали не випадково: це місце – одне із найзабрудненіших у Полтаві.

10 червня 2014, 17:41

Комунальники ремонтують каналізаційний колодязь на розі вулиці Фрунзе та провулка Токарний

Вже кілька днів на розі вулиці Фрузе та провулка Токарний ремонтують каналізаційний колодязь та проводиться часткова заміна каналізаційної труби. Тут працюють провідні фахівці комунального підприємства «Полтававодоканал» та спеціалізована техніка. Роботи ведуться на глибині до семи метрів та ускладнюються тим, що ділянка підтоплюється грунтовими водами. Для зручності полтавців встановили тимчасовий обвідний каналізаційний колектор та насосну станцію для перекачування стоків.

10 червня 2014, 17:43

Про права ЗМІ говорили на засіданні комісії обласної ради

Подібна дискусія стосовно свободи слова журналістів у межах постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери відбувається раз на рік. Які питання обговорювали цього разу – дивіться далі.

10 червня 2014, 17:44

Інспекція у справах захисту прав споживачів стає відкритішою для пересічних полтавців

Установа співпрацює з різноманітними організаціями та громадськістю в проведенні спільних перевірок. Тепер же нинішнє керівництво Держспоживінспекції планує втілити в життя низку освітніх програм для покращення обізнаності споживачів у своїх правах.

10 червня 2014, 17:46

Підсумки роботи за 5 місяців цього року підбили на розширеному засіданні колегії у Держфінінспекції

У зв'язку із ситуацією в країні, говорять, контролюють кожну державну копійку. За цей час забезпечили відшкодування і поповнення незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на загальну суму майже 16 мільйонів гривень. Рівень відшкодування склав 78%. Для порівняння: в середньому по Україні – менше 60-ти.

10 червня 2014, 17:48

Міська влада не помічає півтори тисячі полтавців, а натомість вирішує власні проблеми

У вівторок зранку під приміщенням міської ради зібралися обурені власники гаражів, що знаходяться у мікрорайоні Половки по вулиці Примакова. Вони стверджують: більше трьох десятків років намагалися зареєструвати кооператив. Не отримавши ніякої підтримки, цьогоріч їм таки вдалося створити об'єднання. Але виникла інша біда – з гаражів людей тепер виганяють, бо натомість збираються виділити цю землю під індивідуальне будівництво. Полтавці вийшли до влади із попередженням: свою землю будуть захищати. Як збираються це робити, знає Інна Безугла.

10 червня 2014, 17:49

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію