Архів новин за 7.05.2014

«Студентка, комсомолка, спортсменка і просто красуня»

Вираз зі старого радянського фільму якнайкраще характеризує чарівних дівчат, які взяли участь у традиційному конкурсі краси, грації і таланту у Полтавській державній аграрній академії. Яка ж з семи дівчат отримала корону і титул «Міс Академії – 2014», знає Альона В'язнікова.

7 травня 2014, 15:43

Полтава розпочала відзначати 69-у річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні

До 9 травня на концерт та польову кашу ветеранів зібрали у територіальному центрі Октябрського району. Всього у цій частині міста нині проживає більше трьох тисяч ветеранів війни. Із них безпосередніх учасників бойових дій – більше семисот.

7 травня 2014, 15:46

Голова Полтавської обласної ради Петро Ворона завітав до редакції газети «Зоря Полтавщини»

Під час зустрічі з колективом видання посадовець висловив свою думку з приводу нинішньої ситуації в Україні, а також – щодо подальшого розвитку держави. Які теми найбільше цікавили журналістів – дивіться у наступному сюжеті.

7 травня 2014, 15:48

Цього року аварійність на дорогах міста зросла на 150%

Винних у порушенні Правил дорожнього руху притягуватимуть до відповідальності. Особливо це стосується пасажирського транспорту. Адже цифри говорять самі за себе. Цього року аварійність на дорогах міста зросла на 150%. Тому Державтоінспекція з профілактичною метою провела рейд серед пасажироперевізників.

7 травня 2014, 15:49

Полтавський «Водоканал» оголошує двомісячник спрощеної реєстрації нових абонентів

Користувачам послуг комунальники нині пропонують скористатися шансом та узаконити підключення без штрафних санкцій. Що для цього потрібно та хто може звернутися до «Водоканалу» – дивіться далі.

7 травня 2014, 15:51

Студія «Місто» провела свою чергову благодійну акцію

Працівники нашої студії вирішили продовжити традиції благодійності та допомогти тим, хто не має власного житла і потребує елементарних речей. Ми зібрали одяг, взуття і різні предмети вжитку та передали їх безхатченкам.

7 травня 2014, 16:07

Працівники Держслужби з НС спільно з фахівцями Полтавського лісгоспу проводять рейди в екосистемах

Мета такої роботи, перш за все, – попередити виникнення лісових пожеж, більшість яких трапляються з вини людей. Тож днями організатори рейду спілкувалися з полтавцями, які відпочивали на природі.

7 травня 2014, 16:51

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію