Архів новин за 6.05.2014

Пройти 15 етапів квесту і знайти справжній скарб

За такою схемою шестикласники Полтавської гімназії №31 мандрували територією літературно-меморіального музею Володимира Короленка. Гра-квест мала на меті перевірити у школярів не лише знання життєвого та творчого шляху письменника, а й їхнє вміння орієнтуватися на місцевості, вирішувати логічні завдання.

6 травня 2014, 16:08

Серед полтавок обрали найуспішніших жінок у різних сферах діяльності

Ветерани, вчителі, спортсмени, лікарі, міліціонери, чиновники, громадські діячі, керівники підприємств, архітектори, культурні діячі та бізнесмени. Серед усіх них цього тижня визначали найбільш успішних. Але змагатися у досягненнях на благо суспільства вперше на території області могли лише жінки. Започаткували такий конкурс керівники обласної державної адміністрації і вирішили його присвятити Дню матері.

6 травня 2014, 16:20

На Полтавщині триває операція «Нерест-2014»

Днями у Глобинському районі співробітники ДАІ разом із рибінспекцією зупинили автомобіль «Фольксваген», у якому знаходилася майже тонна свіжовиловленої риби. Більше про боротьбу правоохоронців із браконьєрами дивіться у наступному сюжеті.

6 травня 2014, 16:23

Українські церкви солідарні у прагненні збереження державної цілісності

Зі Сходу України, міста Харкова, до Полтави прибув архієпископ Харківський і Полтавський Харківсько-Полтавської єпархії Української автокефальної православної церкви Ігор Ісіченко. Під час розмови із журналістами Владика закликав український народ мужньо боротися за територіальну цілісність нашої держави, навіть якщо для цього доведеться брати до рук зброю.

6 травня 2014, 16:25

Полтавська громада познайомилася із кандидатами на посаду начальника УМВС України в області

В обласному управлінні міліції відбулося знайомство кандидатів на посаду начальника УМВС України в Полтавській області із громадою. Претендентів виявилося 6. Кожен із них розповідав про себе та ділився першочерговими планами, які ставить перед собою у якості головного міліціонера області. Познайомилися із кандидатами на цю посаду і наші кореспонденти.

6 травня 2014, 16:27

На підтримку керівництва області сподіваються і представники місцевого самоврядування

З ними сьогодні зустрівся голова обласної ради Петро Ворона. Посадовець обговорив з очільниками районів питання контролю за дотриманням вимог бюджетного законодавства та проблеми запобігання і протидії корупції безпосередньо в кожному регіоні Полтавщини.

6 травня 2014, 16:29

З серпня минулого року провідні спортсмени області не отримують призначеного їм законом харчування

З серпня минулого року провідні спортсмени області – вихованці школи вищої спортивної майстерності – не отримують харчування через припинення фінансування. Спортсмени цієї категорії тренуються по 2-3 рази в день, тож і харчуватись їм потрібно відповідно. Про які спортивні досягнення може бути мова, якщо не створено необхідних умов, – говорять представники галузі фізичної культури і спорту. Ці та інші проблеми вони вирішували під час зустрічі з головою обласної ради Петром Вороною.

6 травня 2014, 16:30

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію