Архів новин за 30.05.2014

Конкурс малюнка до Дня захисту дітей провели в Полтавському обласному притулку для дітей «Любисток»

Захід організували часті гості і добрі друзі закладу – «Фонд захисту та підтримки талановитих дітей» імені Анатолія Кукоби. І хоч погода не дозволила малювати на асфальті, втім, це свята не зіпсувало.

30 травня 2014, 18:28

Дитяче свято прийшло і на обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго»

Традиційно тут влаштували конкурс малюнка на асфальті для дітей та онуків співробітників. За допомогою різнокольорової крейди діти фантазували на тему «Ура! Канікули!». Що з цього вийшло – дивіться у наступному сюжеті.

30 травня 2014, 18:30

Обласні лікарі влаштували для маленьких полтавців свято

До Дня захисту дітей у клінічній лікарні зібрали вихідців з відділення передчасно народжених дітей. І для зовсім маленьких, і для вихованців вже старшого віку самі медики вигадали та організували розважальне театралізоване дійство.

30 травня 2014, 18:31

Про функціонування та розвиток мисливських угідь говорили в Полтавській обласній раді

Зокрема учасники «круглого столу» торкнулися питання ефективності господарювання в мисливських організаціях області різних форм власності. Їхні думки з цього приводу чули і наші кореспонденти.

30 травня 2014, 18:32

У вихованців Полтавської дитячої художньої школи – випускний

27 учнів отримали свідоцтва про закінчення школи, 14 з них мають документи з відзнакою. Чому навчилися за роки, проведені у школі, та чи планують сьогоднішні випускники продовжувати свою роботу за мистецьким напрямком, знають наші кореспонденти.

30 травня 2014, 18:34

Сьогодні 1854 випускники стали вже колишніми учнями полтавських шкіл

Останній дзвоник, який пролунав цього ранку, ознаменував для них початок нового дорослого життя. Останній шкільних вальс та сльози прощання із рідними навчальними закладами бачили і наші журналісти.

30 травня 2014, 18:39

Полтавські підприємці допомагають правоохоронцям на блокпостах у Харківській області

Полтавські підприємці допомагають правоохоронцям, які несуть службу на блокпостах у Східних регіонах України. Вже вдруге спільними зусиллями вони зібрали необхідний продуктовий набір та відправили його до місця призначення. Детальніше – у наступному сюжеті.

30 травня 2014, 18:40

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію