Архів новин за 24.05.2014

У духовно-культурному центрі Свято-Успенського кафедрального собору відкрилася виставка Віктора Старикова

«Мальовнича Полтавщина» – назва виставки, що відкрилася у духовно-культурному центрі Свято-Успенського кафедрального собору. Її автор – художник-живописець, графік Віктор Стариков – презентував полтавцям пів-сотні своїх робіт у реалістичному жанрі. Разом із друзями та колегами Віктора Миколайовича побували на відкритті експозиції і наші кореспонденти.

24 травня 2014, 13:18

Одразу два творчих колектива ПДЮТ презентували полтавцям свої звіти

Справжнє свято хореографії та вокалу подарували полтавцям вихованці Палацу дитячої та юнацької творчості. Свої творчі звіти за навчальний рік, що минає, презентували на сцені закладу представники вокальної студії, а також Народного художнього колективу ансамблю танцю «Барвінок». Неймовірні хореографічні постановки та вокальні номери бачили і наші кореспонденти.

24 травня 2014, 13:20

«Полтававодоканал» привчає школярів змалечку економити воду

Учні загальноосвітньої школи №10 пройшли шляхом води, яким ця рідина потрапляє в домівки полтавських сімей. Малеча побувала на екскурсії на території першого водозабору комунального підприємства «Полтававодоканал».

24 травня 2014, 13:22

Викладачі аграрної академії підвищили свою кваліфікацію

Професорсько-викладацький склад Полтавської державної аграрної академії навчався інноваційним технологіям у викладанні сільськогосподарських дисциплін. Підсумком тижня семінарів стала конференція, де визначили основні рекомендації щодо поліпшення навчального процесу та матеріально-технічної бази для всіх навчальних закладів аграрного спрямування України.

24 травня 2014, 13:23

Полтавці вшанували пам'ять Симона Петлюри

Днями полтавці відзначили 135-ту річницю з Дня народження свого земляка – Симона Петлюри. До будинку духовної семінарії, де в кінці дев'ятнадцятого століття навчався державний діяч, прийшло більше ста небайдужих, щоб вшанувати пам'ять Симона Васильовича.

24 травня 2014, 13:25

Фахівці СЕС говорять: санітарний стан річкової води задовільний

З 20 травня фахівці міської санітарно-епідеміологічної служби перевіряють річкову воду на вміст хімічних речовин, кишкової палички та інших небезпечних для здоров'я бактерій. Незважаючи на те, що за календарем ще весна, більшість полтавці вже відкрили купальний сезон. Чи відповідає якість води встановленим нормам і чи переймаються з цього приводу відпочивальники, дізнавались наші кореспонденти.

24 травня 2014, 13:26

Полтавські бомбосховища у разі непередбачуваних ситуацій зможуть прихистити лише десяту частину городян

У Полтаві – більше 90 споруд цивільного захисту, або, як ми звикли їх називати, просто «бомбосховища». Частина з них хоч сьогодні готова прийняти людей у разі виникнення непередбачуваної ситуації. Частина ж знаходиться у відверто жалюгідному стані. І ті, й інші бачила Юлія Іващенко.

24 травня 2014, 13:28

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію