Архів новин за 23.05.2014

Майбутні перукарі з ПТУ №31 взяли участь у конкурсі вечірніх зачісок

14 дівчат та двоє хлопців на ньому демонстрували ті навички, які здобули під час навчання. Образи, які молоді стилісти вигадали для своїх моделей, та зачіски, що нині мають найбільшу популярність, бачили і наші журналісти.

23 травня 2014, 17:06

У суботу на полтавців чекає традиційне спортивне свято – Велодень

Зазвичай він об'єднує прихильників двоколісних коней в усіх куточках України. Більше про підготовку до цього заходу, а також про проблеми, з якими зіштовхуються велосипедисти у повсякденному житті, розповість Крістіна Брігіда.

23 травня 2014, 17:08

Полтавському університету економіки і торгівлі – 53 роки

Цього тижня вищий навчальний заклад відзначає свій День народження. Через складну суспільно-політичну ситуацію звичний формат свята цьогоріч замінили зібраннями меншого масштабу. Але натомість вони були пронизані патріотизмом. Про те, які здобутки студенти ставлять на перше місце, та що нині найголовнішим вважають його очільники – дивіться далі у нашому випуску.

23 травня 2014, 17:10

Полтавці долучилися до відзначення 153-ої річниці перепоховання Тараса Шевченка

День виконання Заповіту Кобзаря у нашому місті вперше відбувся настільки масштабно та велелюдно. Біля пам'ятника Тарасові Шевченку кілька сотень полтавців поклали квіти до підніжжя монументу та вклонилися Великому генію українського слова.

23 травня 2014, 17:12

За охороною громадського порядку у неділю на дільницях слідкуватимуть працівники міліції

Від свого керівництва правоохоронці вже отримали необхідні рекомендації щодо своїх дій під час виборчого процесу. На брифінгу виконуючий обов'язки начальника УМВС України в Полтавській області Іван Корсун запевнив журналістів: волевиявлення у нашому регіоні пройде спокійно та, головне, безпечно.

23 травня 2014, 17:14

Цієї неділі за голосуванням на 60 виборчих дільницях Полтавщини слідкуватимуть спостерігачі громадської мережі «Опора»

25 травня вони обіцяють моніторити процес волевиявлення, починаючи з відкриття дільниць і до складення протоколів. Активісти організації запевняють, що спостерігають вже не перші вибори в Україні і Полтавщину вважають особливим регіоном. Чому так і чи не помітили спостерігачі передумов для провокацій на території нашої області – вони розповіли під час прес-конференції.

23 травня 2014, 17:15

У Полтаві Служба безпеки України виявила схованку з табельною зброєю

Пістолет із набоями знайшли неподалік від Співочого поля. У ході слідчих дій встановили, що ця вогнепальна зброя у лютому 2014-го була викрадена з Управління СБУ в Івано-Франківській області.

23 травня 2014, 17:16

На строкову військову службу з Полтавщини на весну-літо цього року планується призвати 1700 чоловік

Про це розповів військовий комісар обласного військкомату Борис Павлов. Які особливості матиме цей призов, дивіться у наступному сюжеті.

23 травня 2014, 17:16

Родини офіцерів Служби безпеки України отримають двокімнатні квартири

Сьогодні сертифікати на них передали дружині та сину загиблого Геннадія Біліченка та дружині важко пораненого Андрія Черкашина. Обидва офіцери були капітанами спецпідрозділу СБУ «Альфа», які в квітні цього року потрапили під обстріл неподалік міста Слов'янська, що на Донеччині.

23 травня 2014, 17:22

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію