Архів новин за 21.05.2014

В міському центрі позашкільної освіти підбили підсумки навчального року, що минає

Завершення навчання тут традиційно відбувається у формі фестивалю. Розпочалося святкування у вівторок і триватиме майже тиждень.

21 травня 2014, 16:42

Свій 102-ий День народження сьогодні святкує найстарша мешканка Октябрського району Ольга Майборода

На долю полтавки випало чимало випробувань. За своє життя Ольга Петрівна пережила голод, війну, виховала та поставила на ноги своїх дітей та онуків. У чому полягає секрет її довголіття, дізнавалися наші кореспонденти.

21 травня 2014, 16:43

ПУЕТ розпочав святкування свого 53-ого Дня народження

Старт відзначенню чергової річниці заснування вишу дав університетський турнір з боулінгу. Його учасниками стали студенти та викладачі ПУЕТ.

21 травня 2014, 16:44

Полтавці, які не знайшли себе у списках виборців, ще мають шанс проголосувати

Полтавці, які не знайшли себе у списках виборців, не отримали запрошення або ті прийшли з помилками, ще мають шанс проголосувати 25 травня. Покваптеся, часу залишається мало, а куди саме слід поспішати, розкажуть наші журналісти.

21 травня 2014, 16:46

З травня у мешканців приватного сектору розпочався поливний сезон

Майже 250 гривень за одну сотку площі повинні будуть сплатити ті, хто з травня по серпень поливає свої ділянки без встановлених приладів обліку. Переважно це стосується мешканців приватного сектору. Крім того, господарі мають ще й укласти додаткові угоди на полив присадибної ділянки. Де можна це зробити – у наступному сюжеті.

21 травня 2014, 16:47

У Полтаві підписали меморандум про співпрацю

Керівники Громадської ради будуть спільно з Колегією адвокатів України допомагати полтавцям вирішувати їх проблеми. Договір передбачає освітню співпрацю структур і реалізацію правових програм в Полтавській області. З цього приводу в обласній державній адміністрації відбулося засідання круглого столу, під час якого юристи запевняли: нині розпочинають активно впроваджувати в Україні медіацію, що допоможе вирішувати і особисті конфлікти у сім'ях, і порозумітися владі та громадськості. Що саме означає цей термін – дивіться далі.

21 травня 2014, 16:48

Заклики піти на вибори піднімають громадянське сумління

Силування голосувати за конкретного кандидата, користуючись своїм службовим становищем, – це вже злочин. Керівництво вищих навчальних закладів, в яких буде здійснюватися агітація під тиском, будуть каратися Законом. Особисто проконтролювати це пообіцяв губернатор Полтавщини Віктор Бугайчук, який цього дня зустрівся із освітянами.

21 травня 2014, 17:06

Громадські організації Полтавщини підписали спільну заяву

В ній активісти підтримали кандидатуру Петра Порошенка як кандидата, який має найбільший рівень довіри серед українського народу, та закликали людей прийти на вибори 25 травня. Обрання Порошенка Президентом України в першому турі, вважають лідери громадських організацій, – це єдиний спосіб зберегти Україну!

21 травня 2014, 18:30

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію