Архів новин за 20.05.2014

Спільними зусиллями полтавці відремонтували дитячий майданчик поблизу бібліотеки на Халтуріна

Щоб робити добрі справи, потрібно лише бажання. В цьому переконані у Полтавській бібліотеці-філіалі №9 для дітей. Її співробітники ініціювали облаштування дитячого майданчика поблизу закладу. До фарбування та ремонту дитячих гойдалок вони залучили десятки небайдужих полтавців.

20 травня 2014, 17:15

ГО «Полтава – духовна столиця» береться допомогти у вирішенні проблем інвалідів

Люди з особливими потребами – це такі самі полтавці, але проблем в них трохи більше: від елементарного пересування містом до працевлаштування. Заслухати проблеми, проаналізувати та допомогти у їх вирішенні береться громадська організація «Полтава – духовна столиця» на чолі із Костянтином Іщейкіним.

20 травня 2014, 17:17

Геннадій Сікалов відстоює прибудинкову територію по вулиці Ляхова, 12 А

Мешканці ОСББ по Ляхова,12 А на чолі із головою правління Геннадієм Сікаловим категорично не згодні із рішенням депутатів Полтавської міської ради. Останнім їх фактично позбавили прибудинкової території та особистої приватності. Сьогодні члени ОСББ вже готують звернення до суду, щоб оскаржити рішення про здачу в оренду їх двору під будівництво нової багатоповерхівки та взагалі звертають увагу громадськості на те, яким чином на сесіях приймаються будь-які інші важливі для Полтави та полтавців рішення.

20 травня 2014, 17:25

На Полтавщині триває проект «Єдина країна»

Його учасники – як корінні українці, так і представники національних меншин, які називають Україну Батьківщиною, виступають за цілісність держави та проти російської агресії. Серед них – вірмени, грузини та чеченці, які проживають в області. Їхні народи, говорять, вже пережили військові конфлікти, тож потрібно зробити все можливе, щоб не допустити кровопролиття.

20 травня 2014, 17:26

Батальйон територіальної оборони готовий до виконання своїх безпосередніх завдань на 100%

А це – несення військової служби та охорона важливих державних об'єктів. Вже незабаром мобілізованих відправлять на захист країни. Сьогодні ж чоловіки мали можливість визначитися: поїдуть вони в різні куточки держави, чи залишаться у Полтаві. Скільки військових готові до служби – дивіться далі.

20 травня 2014, 17:27

Сезон травм, яких зазнають мотоциклісти та любителі пірнати у водойми нетверезими, – відкрито

Про це говорять лікарі-нейрохірурги Полтавської обласної клінічної лікарні. Потерпають від цього молодь та люди середнього віку. Після ураження головного мозку їм доводиться проходити курс лікування як мінімум по півроку, а 10% із них решту життя відчувають наслідки таких травм, зазначають спеціалісти. Які пригоди найчастіше призводять до летальних наслідків та яким чином медикам вдається ставити пацієнтів після травм на ноги – дивіться далі.

20 травня 2014, 17:29

Полтава отримала два десятки нових автомобілів екстренної медичної допомоги

Урочисто водії комунального закладу стартували на них у вівторок від приміщення обласної державної адміністрації. Чиновники запевняють, що наразі дана служба на 100% укомплектована і паливом, і ліками, тож жодних нарікань бути не повинно. Втім, якщо з когось просять плату за надану екстренну допомогу – така людина може скаржитись першим особам області, підкреслили на урочистостях чиновники. Кому і куди дістались 44 нових санітарних авто – бачили Інна Безугла та Сергій Сепітий.

20 травня 2014, 17:31

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію