Архів новин за 15.05.2014

«Рідній Полтаві присвячую»

У Полтаві двадцять першого сторіччя із її сучасними архітектурними формами та новобудовами ще залишилися куточки, де живе історія. Пейзажі старого міста вміло знаходить та увіковічнює у своїх роботах художниця Марина Рожнятовська. Серію картин мисткині «Рідній Полтаві присвячую» вже можна побачити у Музеї Котляревського.

15 травня 2014, 17:03

У Полтаві визначили переможців фестивалю дружин юних пожежних

Маленькі рятівники з полтавських шкіл змагалися між собою на міському етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників імені Василя Давиденка. Цей конкурс став ювілейним, адже проводиться на теренах Полтави вже вдвадцяте.

15 травня 2014, 17:04

Віце-консул Польщі розповів полтавським студентам про можливості навчання у європейських вузах

Цього тижня представник Генерального консульства Республіки Польща в Харкові приїхав на лекцію до Полтавської державної аграрної академії. Що запитували студенти у віце-консула та які відмінності нашого регіону від інших областей України помітив гість – дивіться у наступному матеріалі.

15 травня 2014, 17:06

«Прийди на вибори! Захисти державу!»

Інформаційна кампанія під такою назвою стартувала у 16 областях України, зокрема і на Полтавщині. Групи активістів їздять районами області і закликають людей взяти участь у виборчому процесі. Організатори просвітницького проекту не представляють жодну політичну силу, єдина мета, яку переслідують, – підвищити рівень свідомості виборців, розповісти їм про права і обов'язки, а ще – їхні можливості, адже віддати свій голос за кандидата можна не лише за місцем реєстрації.

15 травня 2014, 17:07

Полтаву відвідав лідер Радикальної партії Олег Ляшко

Кілька тисяч полтавців напередодні зібрав на Театральній площі міста лідер Радикальної партії, народний депутат, кандидат на посаду Президента України Олег Ляшко. Політик закликав присутніх бути патріотами своєї держави та скористатися історичним шансом, щоб змінити ситуацію. Про те, яким чином Олег Ляшко прагне зробити Україну сильною, – у нашому наступному сюжеті.

15 травня 2014, 17:08

З 1 травня більше ніж на 70% зросла ціна на побутовий газ для населення

Відповідно за два місяці очікуються й зміни у тарифах на теплову енергію. Нагадаємо, ціни на централізоване теплопостачання для населення залишаються майже незмінними з 2008 року. Як бачать ситуацію із підняттям тарифів на комунальному підприємстві «Полтаватеплоенерго», знають наші кореспонденти.

15 травня 2014, 17:09

На сесії міської ради вирішували долю «Пивного двору»

Ще одне гостре питання, що обговорювалося на сесії, – встановлення павільйону у самому центрі Полтави. 5361 з 5,5 тисяч полтавців висловили своє незадоволення новою спорудою. Такі дані зібрали під час опитування волонтери Громадської організації «Відродження Полтави». Втім довести думку громадськості до влади активістами так і не вдалося.

15 травня 2014, 17:26

Для Олександра Мамая чергова сесія міської ради закінчилася повісткою до суду

З корабля – на бал. Одразу після закінчення 41 сесії Міської ради Олександру Мамаю вручили повістку до суду. Посилаючись на поганий стан здоров'я, мер Полтави навіть не залишився на обіцяну прес-конференцію. Але, як-то кажуть, від долі не втечеш... Детальніше про чергове депутатське засідання і його несподіваний фінал дивіться у наступному сюжеті.

15 травня 2014, 18:03

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію