Архів новин за 14.05.2014

У Полтаві стали відомі імена лауреатів обласної премії імені Панаса Мирного

Цього року ними стали 8 осіб, серед яких – письменники, журналісти, митці, громадські діячі. Традиційно премію вручили в День народження Панаса Мирного. Вітали лауреатів і наші кореспонденти.

14 травня 2014, 16:44

Президентські вибори 25 травня повинні визначити переможця у першому ж турі

Так вважає кандидат у Президенти України Петро Порошенко. В іншому разі Україна знову нестиме фінансові затрати та втрачатиме дорогоцінний час для наведення ладу в державі. На цьому політик наголосив під час свого спілкування із полтавськими виборцями.

14 травня 2014, 16:45

Протягом тільки цього року у Полтаві було смертельно травмовано 4 пішоходи

Загалом же сталося 26 аварій за участю саме пішоходів. Причина – недотримання елементарних правил. Тому з метою попередження травматизму ДАІ міста постійно проводить профілактичну роботу.

14 травня 2014, 16:46

Іван Корсун спростував головні «істерики» останніх днів

Виконуючий обов'язки начальника обласного управління міліції Іван Корсун спростував чутки про те, що поблизу 5-ї школи стався вибух, злочинці знімали золоті прикраси з пасажирів одного із автобусів, а до міських готелів заселилися чеченці. У Полтаві, говорить, нині дійсно багато іноземців, частина з них –спостерігачі, які приїхали напередодні виборів, щоб моніторити ситуацію в країні, крім цього – іноземні студенти. Заспокоює: ситуація контрольована, тож мешканцям міста боятися нічого.

14 травня 2014, 16:48

9 сучасних радіостанцій Полтавському батальйону подарували місцеві автомайданівці

Чого ще не вистачає солдатам та з яким настроєм мобілізовані відправляються на своє перше бойове завдання, дізнавалася наша знімальна група.

14 травня 2014, 16:50

Полтава показала унікальний зразок взаємодії медиків та соціальних працівників для всієї України

Стосується це проекту надання медпослуг наркозалежним вагітним жінкам. Протягом двох днів столичні представники різних організацій досліджували, яким чином у нас допомагають жінкам, які вживають наркотики, народжувати не ВІЛ-позитивних дітей. І підсумували: приїхали сюди отримати досвід. Про те, як і чому Київ переймав досвід у Полтави, – дивіться далі.

14 травня 2014, 16:51

Керівники області звітувались перед громадою про використання надр

За документами статутний фонд деяких нафтогазовидобувних підприємств області не перевищує кількох тисяч гривень, хоча насправді вони оперують величезними сумами, при цьому громадам, на території яких працюють, згідно із соціальними угодами сплачують копійки. Спеціально створена робоча група, яку очолив перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, з'ясовувала, хто є власником цих підприємств, які їхні статутні капітали і чи дотримуються вони домовленостей про виплату коштів на розвиток територій.

14 травня 2014, 16:52

Станцію екстренної медичної допомоги екзаменували на готовність до надзвичайних подій

Сьогодні представники обласної влади дивилися на можливості лікарів та цікавилися, якими темпами вони переформатовують свою роботу. Про те, чи зможуть у разі різних подій полтавські медики вчасно допомогти постраждалим і яким чином цієї допомоги можуть навчитись пересічні полтавці, про це – у нашому наступному сюжеті.

14 травня 2014, 17:19

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію