Архів новин за 13.05.2014

Український військовослужбовець заслуговує на гідну зарплатню та страхування життя

Так вважає кандидат на посаду Президента України Петро Порошенко. Днями у рамках своєї передвиборної кампанії політик побував у Миргороді, де поділився думками з приводу нинішньої ситуації у країні, а також перспектив вступу нашої держави до Європейського Союзу.

13 травня 2014, 16:40

До Полтави завітали гості із Зінькова

Вихованці студії дизайну «Первоцвіт» привезли до обласного центру виставку своїх картин, виконаних у дещо незвичній техніці: у дітей заміть фарб – пластилін, замість пензля – руки. Цей напрям юні зіньківці розвивають ще з 1995 року. Юлія Іващенко – далі.

13 травня 2014, 16:44

Днями своє професійне свято відзначили медичні сестри

Лише на Полтавщині їх – понад 13 тисяч, 69% з них – медсестри 1-ї і 2-ї вищої категорій. За словами лікарів, на плечі їхніх колег лягає до 80% турботи про хворих. З представниками цієї затребуваної і поки що малооплачуваної професії спілкувались наші кореспонденти.

13 травня 2014, 16:45

Як діяти у випадку виникнення надзвичайних ситуацій – знають учні 13-ї гімназії

Учні 13-ї гімназії поспіхом залишали приміщення навчального закладу, транспортували поранених із зони ураження та надавали першу медичну допомогу. Щоправда, все це – не по-справжньому. Їхні дії – складова навчань до Дня цивільного захисту.

13 травня 2014, 16:51

В області можуть амністувати понад півтисячі засуджених

Право на амністію відтепер може отримати більше півтисячі засуджених, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі. Це стало можливим завдяки внесенню змін до відповідого Закону. Крім цього засуджені отримали ряд інших прав, яких не мали до цього. Як покращиться життя таких осіб – дивіться далі.

13 травня 2014, 17:00

Полтаву відвідав народний депутат Віктор Пинзеник

У рамках передвиборчої кампанії Петра Порошенка Полтаву відвідав і колишній Міністр фінансів і економіки України, а нині – народний депутат Віктор Пинзеник. Політик поспілкувався зі студентством та журналістами. Країні, переконаний, потрібні не порожні балачки, яким вже ніхто не вірить, а рішучі, адекватні, професійні дії. Команда, яку він представляє, говорить Віктор Пинзеник, здатна вирішити проблеми, що накопичувалися упродовж багатьох років і лише прикривались, а не вирішувались.

13 травня 2014, 17:39

Багатодітна родина Фальків вже місяць живе без газопостачання при повному розрахунку за газ

Нерідко життя великої родини під одним дахом закінчується великими сімейними чварами, а якщо співмешканці більше не родичі, їх сусідська війна може доходити і до судів. Багатодітна родина Лариси Фалько відстояла перед Фемідою своє право проживати у будинку, який належить колишньому чоловікові свекрухи. Але таке життя, говорить жінка, більше схоже на виживання: користуючись своїм правом власника, її колишній свекор вже відрізав від будинку газопостачання і погрожує зробити те саме із світлом та водою. Сімейна сварка вже дійшла до прокуратури.

13 травня 2014, 17:55

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію