Архів новин за 9.04.2014

В обласній бібліотеці для юнацтва презентували збірний образ успішної української жінки

В обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара презентували видання «Портрет успішної жінки України. Імена славетних сучасниць». Серед українок, які стали героїнями книги, є й полтавки. Це жінки різного віку, соціального статусу і сфери діяльності. Зустріч з ними теж організували у книгозбірні.

9 квітня 2014, 14:37

«Студія танцю» провела щорічний звітний концерт

Спільна справа об'єднала цими днями тренерів, учнів та їх батьків зі «Студії танцю». Танцюють всі – впевнені тут. Причому, що завгодно і в будь-якому віці. Спортивно-бальні танці, PJ-стайл, контемп, арабік та фламенко – далеко не повний перелік танцювальних стилів і напрямків, які продемонстрували вихованці «Студії танцю» під час щорічного звітного концерту «Танцювальна весна».

9 квітня 2014, 14:39

Полтавські студенти взялися за прибирання

Цього тижня майбутні фахівці, яких готують в Полтавському університеті економіки і торгівлі, долучилися до Всеукраїнської щорічної акції «За чисте довкілля». Як молодь приводила до порядку свій навчальний заклад та що для нинішніх студентів означає суботник – дивіться далі.

9 квітня 2014, 14:41

Через нестачу коштів майже не вирішуються проблеми із житлом

У Полтаві 3200 сімей перебувають у черзі на квартири, і це – лише офіційно зареєстрована кількість полтавців, які потребують поліпшення житлових умов. Частина цих людей – так звані «першочерговики», з-поміж яких – і чорнобильці. Ліквідатор аварії на ЧАЕС Микола Скірченко стоїть одразу у трьох чергах на житло: по-перше, як чорнобилець, є він і в списках осіб прирівняних до інвалідів війни та тих, які хворіють на тяжкі форми хронічних захворювань. Проте квартири за роки чекання пільговик досі і не отримав. Більше про це – у наступному сюжеті.

9 квітня 2014, 14:43

Головних розпорядників коштів в області попросять економити фінанси

Про це йшлося на засіданні комісії з питань бюджету та управління майном. Необхідно зменшити видатки, де це можливо, переконані керівники профільних департаментів, проте на заробітній платі та соціальних виплатах, обіцяють, таке рішення не позначиться.

9 квітня 2014, 14:44

На Полтавщині працівники ДАІ затримали автомобільних злодіїв

Напередодні в Хоролі із машини приватного підприємця викрадено відеореєстратор і близько 5 тисяч гривень. Після скоєного правопорушники зникли у невідомому напрямку на автомобілі «Део Ланос».

9 квітня 2014, 14:45

На неприємний момент інколи може перетворитися поїздка громадським транспортом

Адже, крім здорожчання квитків, на пасажира може чекати некоректна поведінка з боку водія або ж ще частіше – кондуктора. Куди потрібно звертатися у разі виникнення проблеми – дізнавалися наші журналісти.

9 квітня 2014, 14:45

Патріотично налаштовані активісти закликають полтавців бойкотувати російські банки

Полтавців закликають бойкотувати російські банки та переводити свої заощадження в українські та європейські. На думку ініціаторів акції, гроші українців з депозитів, відкритих у дочірніх фінустановах Російської Федерації на території нашої держави, фактично використовуються для фінансування анексії України.

9 квітня 2014, 14:48

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію