Архів новин за 7.04.2014

Аплікація соломкою, шкіряна пластика, акварелі та художня вишивка – усе це можна побачити на виставці робіт Оксани Лесевич

Експозиція відкрилася у літературно-меморіальному музеї Володимира Короленка. Вона стала ювілейною для полтавської мисткині, адже 2 квітня майстриня відзначила свій 90-ий День народження. Деякими секретами своєї творчості Оксана Лесевич поділилася і з нашими журналістами.

7 квітня 2014, 17:26

Полтавцям нагадали українську історію

Проект «Наша історія», присвячений Українській революції 1917-21 років, розпочався вуличним перфомансом. Цими вихідними у самому серці Полтаві ініціатори останнього, Громадська організація «Злам стереотипів», прямо посеред Жовтневої встановили стенд із світлинами доби УНР та розповідали перехожим, наскільки буремні події того періоду нагадують ситуацію, що склалася в нашій державі сьогодні.

7 квітня 2014, 17:27

«Кадетаріум» – таку назву отримала виставка, яку провели у Кадетському корпусі

Ще недавно у занедбаній будівлі Катедського корпусу бували одиниці, і то незаконно. Люди творчі шукали тут антураж для фотографій, тло для зйомок чи просто натхнення. Молодь теж вподобала це місце: вживала спиртні напої і бешкетувала. Проте минулої неділі до Кадетського корпусу запрошували усіх полтавців. У будинку, який є частиною ансамблю Круглої площі, організували виставку сучасного мистецтва. Таким чином активісти громадських організацій вирішили привернути увагу до корпусу, що руйнується на очах у полтавців.

7 квітня 2014, 17:28

Наталія Королевська зустрілася із полтавцями та мешканцями нашої області

Для обговорення найбільш гострих соціальних проблем та можливих шляхів їх вирішення із полтавцями та мешканцями нашої області зустрілася Наталія Королевська. Зокрема мова йшла про останні антинародні рішення, прийняті владою: скорочення кількості соціальних працівників та реформ, які обкрадуть і без того найнужденніших громадян України.

7 квітня 2014, 17:30

Іноземці вивчають становище, у якому опинилася Україна після революційних подій

В рамках ознайомчої поїздки Україною у Полтаві побували журналісти, бізнесмени та юристи із США, Великобританії, Швеції і Південної Африки. Приїхали, говорять, щоб скласти особисте враження про стан, в якому нині перебуває Україна. Про що йшлося під час зустрічі іноземних гостей з керівництвом області, знають наші кореспонденти.

7 квітня 2014, 17:31

Ошукані вкладники кредитних спілок шукають допомоги в своїй справі у нового прокурора області

Ошукані вкладники кредитних спілок з Полтави та області не можуть повернути свої гроші вже понад п'ять років. Наче зачарована, їх справа весь цей час ходить по колу та ніяк не дійде ду суду. Останню надію люди покладають на нову владу області та нового прокурора Полтавщини. Але і їм вірити на слово не поспішають.

7 квітня 2014, 17:33

ДП «Полтавський Облавтодор» заборгувало своїм працівникам зарплату за три місяці

Державне підприємство «Полтавський Облавтодор» вже три місяці не виплачує заробітної плати своїм працівникам. Представники найбільш чисельної за кількістю працівників і територією обслуговування філії підприємства – «Копилянської дорожньо-експлуатаційної дільниці» не витримали і влаштували пікет під стінами установи.

7 квітня 2014, 17:51

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію