Архів новин за 3.04.2014

У місті пройшло щорічне свято «У світі птахів»

Пернатих здавна вважають провісниками весни, тож не даремно саме цими днями на базі Полтавського педагогічного університету вже багато років проводять свято «У світі птахів». Його учасники – учні шкіл та вихованці позашкільних закладів міста. На конкурс маленькі полтавці виготовляють шпаківні та годівнички, які потім встановлять на шкільних подвір'ях.

3 квітня 2014, 17:14

Відтепер полтавські школярі знають, як стати успішними

В школі №23 відбулося ток-шоу на відповідну тему. Тут представники різноманітних навчальних закладів зустрілися з успішними людьми міста, які і поділилися з ними головними секретами успіху.

3 квітня 2014, 17:16

Небайдужі активісти передали для нещодавно мобілізованих військову форму та взуття

18 комплектів військової форми та 17 пар берців – такі подарунки отримали від небайдужих громадян нещодавно мобілізовані полтавці, які перебувають в охороні обласного військкомату. Придбати одяг та взуття допомогли активісти з Харкова. Чи достатньо буде цієї кількості військової форми, знають наші кореспонденти.

3 квітня 2014, 17:17

Полтавщину відвідав Генеральний консул Республіки Польща у Харкові Ян Ґранат

Питання енергоефективності голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук порушував і на зустрічі з Генеральним консулом Республіки Польща у Харкові Яном Гранатом. З-поміж іншого також обговорювали спільні проекти, перспективи подальшого розширення співпраці у різних галузях, а також обмін досвідом у реформуванні органів місцевого самоврядування.

3 квітня 2014, 17:19

На Полтавську землю прибули експерти Німецького товариства з міжнародного співробітництва

Їхній візит відбувся в рамках реалізації Проекту «Енергоефективність у громадах». Питання співпраці у цій галузі з німецькими консультантами обговорив губернатор Полтавщини Віктор Бугайчук. Потому делегація зустрілася із керівниками міст-учасників консорціуму, які займаються впровадженням енергетичного менеджменту. Яких домовленостей вдалося досягти під час цих двох зустрічей, знають наші кореспонденти.

3 квітня 2014, 17:20

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію