Архів новин за 26.04.2014

У Полтаві визначили переможців першого туру Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Нацбанк майбутнього»

Цьогоріч до участі у ньому надійшло 112 робіт маленьких художників. На них діти зображували своє бачення завдань, що стоять перед Національним банком. На урочистій церемонії нагородження переможців побувала і наша знімальна група.

26 квітня 2014, 14:32

В аграрній академії частували варениками із сметаною

Частуванням варениками у сметані завершився тиждень навчально-наукового інституту економіки та бізнесу у Полтавські державній аграрній академії. За смачною українською стравою викладачі та студенти підбивали його підсумки, нагороджували переможців конкурсів, що тривали останні п'ять днів. Як вміють не лише працювати, а й відпочивати студенти Полтавської державної аграрної академії, бачили наші кореспонденти.

26 квітня 2014, 14:33

Виставку одразу трьох художників відкрили у Галереї мистецтв

Її автори – Народний художник України Володимир Колесников та його сини Дмитро і Володимир. З-поміж презентованих робіт – графічні і живописні твори. Частину з них столичні митці написали на Полтавщині. Це, розповідають, їхня мала Батьківщина.

26 квітня 2014, 14:35

26 квітня минає 28 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС

В Управлінні МВС України в Полтавській області традиційно вшанували правоохоронців-учасників ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття.

26 квітня 2014, 14:37

Час суботників – у самому розпалі

До прибирання території поблизу своєї роботи долучилися і співробітники Студії «Місто». Оператори, журналісти, технічні працівники гуртом прибирали, білили дерева, фарбували бордюри. Що з цього вийшло в результаті – дивіться у наступному сюжеті.

26 квітня 2014, 14:37

Травматологи з усієї України у Полтаві розглядали новітні технології лікування травмованих пацієнтів

У розвинутих країнах світу, наводять цифри лікарі, лише близько 5% травмованих стають інвалідами. В нашій державі цей показник становить 13 процентів. Чого не вистачає регіональним медичним закладам для того, аби рятувати травмованих, та чи змінилась медицина за останні роки на Полтавщині у цьому напрямку – дивіться далі.

26 квітня 2014, 14:40

Міський пологовий будинок отримав статус «Чистої лікарні, безпечної для пацієнта»

Полтавський міський клінічний пологовий будинок отримав високу відзнаку проекту «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта». Відповідні таблички тепер можна побачити одразу у двох його відділеннях – у пологовому та відділенні інтенсивної терапії новонароджених. Нагородити володаря відзнаки до Полтави прибули представники Асоціації «Служба організації інфекційного контролю».

26 квітня 2014, 14:41

Бездомна жінка у Полтаві отримала власне житло

Після семи років життя без даху над головою вона досі не може повірити у те, що має власну, хай навіть невеличку кімнату у гуртожитку. Історію жінки, яка втратила все, і про те, хто допоміг їй стати героїнею одного з перших прециндентів європейського зразка у Полтаві, – дивіться далі.

26 квітня 2014, 14:43

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію