Архів новин за 25.04.2014

Ворскламанія 113

25 квітня 2014, 06:37

Вернісаж у стилі «Тільда» запропонувала полтавцям юна майстриня Яна Пашегорова

Вернісаж у стилі Тільда презентувала в обласній бібліотеці для дітей імені Панаса Мирного юна майстриня Яна Пашегорова. Вже близько півтора року вона захоплена створенням іграшок Тільда. Секретами їх виготовлення вона поділилися і з нашими журналістами.

25 квітня 2014, 17:12

Майже 6000 гривень – таких збитків завдали державі двоє рибалок-браконьєрів

Працівники лінійного пункту в річковому порту Кременчук затримали їх на Дніпродзержинському водосховищі, поблизу села Орлик. Під час огляду в останніх виявлено та вилучено дюралевий човен, двигун «Ямаха», 5 риболовецьких сіток та свіжовиловлену рибу вагою більш ніж 25 кг.

25 квітня 2014, 17:13

В ЗОШ №10 виховують майбутніх платників податків

Виховувати сумлінного платника податків варто з самого дитинства, вважають у Головному управлінні Міндоходів у Полтавській області. Саме тому дев'ятикласники загальноосвітньої школи №10 впродовж першого кварталу цього року наполегливо вивчали спецкурс «Основи податкових знань». А сьогодні закріпити та поглибити свої знання вони мали змогу, беручи участь у діловій грі «Останній герой». Хто вийшов з неї переможцем, знають наші журналісти.

25 квітня 2014, 17:14

Молоді фахівці Полтавської обласної лікарні складають посвяту на могилі Скліфосовського

Традиційно таку процедуру проводять у Яківцях, де останні роки жив, помер, а потім і похований всесвітньо відомий хірург. За останні три роки до медичного закладу прийшли працювати більше 130 нових фахівців, а цього року лікарня вже поповнилася сімнадцятьма молодими спеціалістами.

25 квітня 2014, 17:15

Екс-губернатор Олександр Удовіченко очолив новостворену депутатську групу «Полтавщина»

«Щоб впливати на розгляд і прийняття важливих для громади рішень, офіційно брати участь у роботі президії обласної ради та профільних комісій» – так пояснює створення депутатської групи «Полтавщина» колишній голова обласної державної адміністрації, а нині – депутат обласної ради і керівник новоствореної групи Олександр Удовіченко. Про це Олександр Васильович розповів журналістам на брифінгу.

25 квітня 2014, 17:17

Керівники області зустрілися із представниками Міжнародного Трейд-клубу в Україні

Мета візиту цієї делегації на Полтавщину – ознайомитися із економічним потенціалом нашого регіону та в подальшому укласти договори про співпрацю. Чим може бути привабливим Полтавський регіон для іноземних інвесторів, знає Крістіна Брігіда.

25 квітня 2014, 17:18

Сьогодні без проблем і провокацій відбулася 22 сесія обласної ради 6 скликання

У Полтаві пройшла 22 сесія обласної ради шостого скликання. Депутати розглянули понад 40 питань, внесли зміни до низки обласних програм, здебільшого вони стосувалися перерозподілу коштів. Гроші спрямували на вирішення наболілих питань. Загалом видатки загального фонду обласного бюджету на 2014 рік скоротили на 145 мільйонів грн. Така економія, запевняють, не позначиться на рівні соціального забезпечення малозахищених категорій та виплаті заробітної плати.

25 квітня 2014, 17:21

В аграрній академії пройшов черговий конкурс краси

В Полтавській державній аграрній академії провели конкурс «Міс факультету економіки та менеджменту». За звання першої красуні змагались 5 конкурсанток, які брали участь у різноманітних творчих епізодах. Разом із членами журі та глядачами спостерігали за талантами дівчат і наші кореспонденти.

25 квітня 2014, 17:59

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію