Архів новин за 24.04.2014

В аграрній академії провели конкурс «ФОФ має таланти!»

У Полтавській державній аграрній академії триває Тиждень Навчально-наукового інституту економіки та бізнесу Полтавської державної аграрної академії. Як виявилося, в останньому не тільки готують кваліфікованих фахівців та науковців, а навчають більше ніж творчу молодь. В цьому переконалася і наша знімальна група на конкурсі «ФОФ (скорочено – від Факультет обліку та фінансів) має таланти!».

24 квітня 2014, 16:39

У полтавців шукають королеву пухлин – меланому

Нині в обласному центрі тривають Національні дні діагностики раку шкіри. Лікарі запевняють, що населення намагають заохотити слідкувати за своєю зовнішністю, а не лякати страшними наслідками небезпечного захворювання. Про те, чому медики агресивно ставляться до меланоми, та як вберегти себе, дотримуючись найпростіших правил, говорили фахівці під час прес-конференції в обласному центрі здоров'я.

24 квітня 2014, 16:40

На Полтавщині відчувають наслідки економічної кризи

До державного бюджету протягом перших трьох місяців цього року Полтавщина на 44% надала менше коштів, ніж у 2013 році. Так говорили у четвер про головні фінансові показники регіону у першому півріччі 2014 року в обласній держадміністрації під час розширеної колегії. Крім того, негативні тенденції минулого року перейшли і в цей, запевняють фахівці. Про те, як економічно і соціально розвивалася Полтавщина у першому півріччі нині – дивіться далі.

24 квітня 2014, 16:47

До 40 копійок за кілометрі вимагають підвищити тарифи на проїзд приміські перевізники

40 копійок за кілометр – хоча б настільки вимагають підвищити тарифи за проїзд у приміському транспорті перевізники. Мовляв, вартість палива зростає, а ціни на квитки не переглядалися ще з 2011 року. Висловити своє невдоволення такою ситуацією перевізники прийшли під стіни Полтавської облдержадміністрації.

24 квітня 2014, 16:54

До 28 річниці Чорнобильської катастрофи у Полтаві відбувся мітинг-реквієм

Сьогодні біля пам’ятника ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції відбувся мітинг-реквієм. Захід організували до 28-ї річниці катастрофи. Більше 300 полтавських пожежних брали участь у ліквідації полум'я у Чорнобилі, 7 тисяч військових запасу та солдат строкової служби області виконували роботи на місці аварії, ще понад 500 людей працювали на різних господарських роботах. З подробицями мітингу – Марина Молька.

24 квітня 2014, 17:20

На Полтавщину прийшла «Книжкова весна»

Саме таку назву отримав Всеукраїнський культурно-просвітницький захід, присвячений Всеукраїнському дню книги. Видавці, книгорозповсюджувачі, автори зібралися у стінах обласної бібліотеки, аби запропонувати на розсуд читачів новинки друкованого світу. Бачили їх і наші кореспонденти.

24 квітня 2014, 20:43

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію