Архів новин за 23.04.2014

У Полтаві презентували наукове видання, присвячене пам'яткам історії та культури Пирятинщини

Книга вміщує близько 400 статей про об'єкти культурної спадщини району та має наклад у 300 примірників. Як довго тривала робота над підготовкою видання та що нового вдалося дізнатися дослідникам під час наукових експедицій, знають наші кореспонденти.

23 квітня 2014, 16:30

Сьогодні у всьому світі відзначають День книги і авторського права

Запровадили його понад 10 років тому для розвитку книжкової справи. Дату обрали не випадково, саме 23 квітня народилося чи померло багато відомих письменників, наприклад Сервантес, Шекспір, Лопе Де Вега, Дрюон, Валеджо і Набоков. З нагоди свята наші кореспонденти завітали до одного з книжкових магазинів міста і дізналися, якій літературі надають перевагу читачі. Про уподобання полтавців і захист авторських прав дивіться у нашому сюжеті.

23 квітня 2014, 16:31

В аграрній академії пройшли студентські дебати

В рамках Тижня навчально-наукового інституту економіки та бізнесу, що проходить під лозунгом «Україна – єдина!», у Полтавській державній аграрній академії стартував Всеукраїнський турнір «Дебати зі сталого розвитку». Організаторами останнього виступає Спільний проект Програма розвитку ООН та ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». А от учасниками дебатів стали 14 студентських команд з усіх куточків України.

23 квітня 2014, 16:32

Олег Пругло ознайомився з послугами Центру адаптації для бездомних осіб

В тому, як надають соціальні послуги безхатченкам та колишнім ув'язненим, на власні очі переконався виконуючий обов'язки першого заступника голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло. Посадовцю влаштували екскурсію центрами, де особам, які потрапили у складні обставини, допомагають повернутися до нормального життя. Своїми враженнями після відвідин Полтавського Центру адаптації Олег Пругло поділився з нашими журналістами.

23 квітня 2014, 16:42

На Полтавщині створюють підрозділи патрульної служби міліції особливого призначення

Таких нині формують три: два – у Полтаві та один в Кременчуці. Чоловікам, які пройдуть відбір, обіцяють зарплатню від 3 до 5 тисяч гривень.

Хто вже вступив до лав спецпідрозділів та що потрібно, аби туди потрапити, – дивіться далі.

23 квітня 2014, 16:43

В Октябрському терцентрі почали вшановувати ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Цього тижня Полтавщина та вся Україна відзначатиме сумну і трагічну дату у своїй історії – річницю аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Шанувати ліквідаторів вже розпочали в Октябрському територіальному центрі соціального обслуговування населення. Для них тут влаштували традиційне чаювання та концертну програму.

23 квітня 2014, 16:44

Опалювальний сезон цьогоріч завершили раніше через теплу погоду та дефіцит природного газу

Про це повідомив начальник обласного Департаменту житлово-комунального господарства Олександр Тонков під час засідання профільної комісії. Також на зібранні обговорювали, чи не загрожує полтавцям цього літа відключення гарячої води.

23 квітня 2014, 17:05

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію