Архів новин за 22.04.2014

Нині бібліотеки – це не лише книгозбірні, а й мистецькі центри

Тут постійно проводять різноманітні акції та презентації. Сьогодні в обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара відкрили виставку живописних робіт полтавців Миколи Лахижі та Леоніда Колєснікова. Обидва – викладачі полтавських вишів, які давно товаришують і реалізують себе ще й у мистецтві.

22 квітня 2014, 16:43

У Решетилівці міліція викрила підпільний цех по виготовленню побутової хімії

Під відомими назвами безфосфатного та дитячого прального порошку зловмисники пропонували суміш із сировини невідомого походження. Один з таких засобів у Полтаві придбав чоловік, який і звернувся до правоохоронців.

22 квітня 2014, 16:44

Полтавців із родимками цього тижня чекають на огляд дерматологи

Минулоріч більше трьох тисяч українців захворіли на меланому. Від цього виду раку шкіри помер кожен третій. Вітчизняні фахівці наголошують: це – найчастіше серед усіх видів онкозахворювань. Із 22 по 25 квітня у Полтаві запрошують всіх бажаючих прийти на безкоштовний профілактичний огляд до лікаря у рамках Національних днів діагностики раку шкіри. Куди можна звертатися та які родимки варто показати фахівцям, знає Інна Безугла.

22 квітня 2014, 16:45

Сьогодні в аграрній академії розпочався тиждень навчально-наукового інституту Економіки та бізнесу

За ініціативи студентів цього року останній пройде під лозунгом «Україна – єдина». Свідками флешмобу під одноіменною назвою стала й наша знімальна група.

22 квітня 2014, 16:49

З початку цього року в області неповнолітніми скоєно 60 злочинів, два з яких – вбивства

Такі невтішні підсумки підбили учасники міжвідомчої наради керівників правоохоронних органів, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Яким чином останні планують поліпшувати статистику підліткової злочинності, знають наші кореспонденти.

22 квітня 2014, 16:49

Освітяни Полтавщини переходять на режим економії

На Полтавщині призупиняють хід виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі. Але не вцілому, а за деякими пунктами. Таким чином область продовжить працювати в режимі економії. Від чого доведеться освітянам відмовитись цьогоріч і що не вдалося у 2013 виконати в рамках даної програми – обговорювали в обласній раді під час засідання постійної комісії з питань освіти, науки та культури.

22 квітня 2014, 16:51

Працівники однієї з філій «Облавтодору» сьогодні перекрили трасу Київ-Харків

7 квітня працівники філії «Копилянська дорожньо-експлуатаційна дільниця» Полтавського «Облавтодору» провели акцію протесту під стінами адміністрації підприємства. Люди вимагали віддати їм заробітну плату за січень, лютий і березень. Тоді поставили перед керівництвом вимогу: розрахуватися з людьми упродовж тижня. Проте цього так і не сталося, тож сьогодні полтавці страйкували вдруге. Цього разу перекрили вулицю Київського шосе на пішоходному переході, упродовж години робили це кілька разів. Як все було, бачили наші кореспонденти.

22 квітня 2014, 16:52

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію