Архів новин за 17.04.2014

«Юний європеєць» збирав кошти на лікування та стерилізацію безпритульних тварин

Доброта і гуманність можуть врятувати не одне життя, переконані у центрі захисту живої природи «Юний європеєць». Саме тому вже 5 років поспіль організація влаштовує благодійні концерти на підтримку братів наших менших. Усі кошти, зібрані під час них, йдуть на стерилізацію безпритульних тварин. Чим запам'ятався цьогорічний концерт, знає Крістіна Брігіда.

17 квітня 2014, 16:23

В ЗОШ №5 провели масштабне свято до Великодня

Сьогодні православні відзначають Чистий четвер. Цього дня прийнято готувати свою душу і тіло до найбільшого свята вірян: ще вдосвіта вмиватися водою, прибирати оселю, випікати паски. Говорили сьогодні про великодні традиції і в загальноосвітній школі №5. З нагоди свята тут влаштували виставку декоративних робіт, флеш-моб у вишиванках та пасхальну казку.

17 квітня 2014, 16:26

У Галереї мистецтв провели свято для дітей з особливими потребами

У всьому світі дітей з особливими потребами називають «сонячними». Ними опікуються, створюють умови для всебічного розвитку. В Україні ж такі діти мають статус інвалідів, у звичайних школах та дитячих садочках – їх одиниці. Щоб життя маленьких полтавців, яких прийнято вважати «іншими», було веселішим, представники громадського об'єднання «Полтава – духовна столиця» вже кілька років поспіль організовують фестивалі, виставки та творчі вечори. Напередодні ж найбільшого православного свята у Галереї мистецтв провели свято «Великодні дзвони».

17 квітня 2014, 16:27

На Полтавщині затримали безхатька, який двічі пограбував одну й ту саму бабусю

Жертвою зловмисника стала 95-річна одинока жителька села Клюшники Полтавського району. Вночі, коли жінка спала, грабіжник проникав до її будинку через вікно та брав все, що впаде йому в око: гроші, продукти харчування, і навіть відзнаку старенької «За доблесну працю під час Великої Вітчизняної війни» та ще п’ять медалей до ювілейних дат Перемоги, які належали її покійному чоловікові.

17 квітня 2014, 16:29

ПУЕТ перейшов на новий формат співробітництва із роботодавцями

Нині підприємства та організації самі пропонують вакансії, на яких хочуть бачити спеціалістів саме цього вузу. Про ярмарок вакансій, на якому студенти отримали інформацію з перших рук та змогли оцінити свої шанси на майбутнє, дивіться далі.

17 квітня 2014, 16:31

Полтавські діти цього літа обов'язково відпочиватимуть на Чорному та Азовському морях

Де саме – поки що невідомо, адже наразі відбуваються конкурсні торги, повідомляють в обласній державній адміністрації. Хоча у Криму, запевняють чиновники, наші діти не відпочивали за кошти обласного бюджету минулоріч і навряд чи поїдуть у 2014-му. Ці та інші питання обговорювали у четвер під час засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

17 квітня 2014, 16:50

Стартував новий сезон проекту Школа підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес»

У Полтаві офіційно відкрили Школу з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес». Проект стартує у нашому місті вже вп'яте. Цього разу набір молодих та амбітних полтавців проводитимуть у дві групи. Протягом року вони братимуть участь у масштабній бізнес-грі. Отримані навички, переконані організатори, допоможуть молоді у подальшому працевлаштуванні та відкритті власної справи.

17 квітня 2014, 16:51

Видавництва обласної комунальної власності намагаються триматися на плаву

Більшість з них у нинішній економічній ситуації залишаються прибутковими, хоча є й такі, що працюють у збиток, наприклад «Полтавський літератор». Як зробити комунальні видавництва конкурентноспроможними на ринку, щоб автори стояли у черзі за їхніми послугами, – питання, яке обговорювали на засіданні комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери.

17 квітня 2014, 17:09

Ворскламанія 112

17 квітня 2014, 22:24

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію