Архів новин за 16.04.2014

Студенти університету економіки і торгівлі сьогодні спілкувалися із Легендою

Людина-легенда – єдиний в Україні 92-річний генерал-майор, учасник Великої Вітчизняної війни та «Карибської кризи», який брав участь у визволенні України та зокрема Полтавщини, нагороджений більш ніж 40 медалями та орденами, Борис Лутін в цей нелегкий для нашої держави час нагадав студентам та викладачам, наскільки важливо зараз всім українцям бути справжніми патріотами своєї Батьківщини.

16 квітня 2014, 17:05

У Полтаві куштували паски

Раніше за все святкові куличі традиційно мають змогу спробувати на державному підприємстві «Полтавастандартметрологія». Цього тижня там відбувся обласний конкурс «Полтавський Великдень». Чим змагалися та хизувалися хлібопекарі під час вже восьмого за ліком змагання, бачили Інна Безугла та Сергій Сепітий.

16 квітня 2014, 17:06

В 19-ій школі відбулися тактико-спеціальні навчання рятувальників

Врятували усіх постраждалих, загасили пожежу та відшукали вибухо-небезпечні предмети на території навчального закладу. Так у загальноосвітній школі №19 пройшли тактико-спеціальні навчання рятувальників. Учні у свою чергу продемонстрували злагодженість дій у швидкій евакуації із навчального закладу. За всіма етапами рятувальної операції спостерігали наші кореспонденти.

16 квітня 2014, 17:07

Люди звикли брати у природи її ресурси, проте рідко замислюються над природоохоронними заходами

Насправді ж земля, мисливські угіддя, увесь рослинний і тваринний світ потребують не споживацької уваги до себе. Нині одна із проблем – каналізаційні відходи, які потрапляють до водойм і забруднюють їх. На будівництво очисних споруд для обласного протитуберкульозного диспансеру цього року планують спрямувати близько 10 мільйонів грн. Про це йшлося на засіданні комісії з питань екології та раціонального природокористування.

16 квітня 2014, 17:10

Полтаву відвідали представники Всеукраїнської ГО «Комітет виборців України»

Полтава стала дев'ятим містом, яке за останні три тижні відвідали представники Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України». Вони інформують українців про процес підготовки до президентських виборів та оприлюднюють результати соціологічних досліджень. Вибори, переконані, відбудуться. Зірвати їх може лише введення надзвичайного стану в державі.

16 квітня 2014, 17:11

Автомайданівці знову блокували російську заправну станцію

В Полтаві продовжують протестувати проти усього російського представники Автомайдану. Сьогодні вдень вони завітали до заправної станції компанії «Лукойл», що належить нашим північним сусідам. Активісти на кілька годин перекрили в'їзд і виїзд із заправки, пояснюючи свої дії тим, що вони – проти фінансування війни.

16 квітня 2014, 17:13

У Полтавському дворі спиляли живі та квітучі дерева під позначкою «аварійні»

З повідомленням про те, що на дитячому майданчику по вулицях Докучаєва та Квітучій повністю спилюють фруктові дерева, до нас звернулися місцеві жителі. Вони розповіли, що утримують робочих, аби ті більше не рубали зелені насадження, та викликали правоохоронців. Чи вдалося полтавцям зупинити комунальників та що можна зробити у випадку, якщо подібне трапилося у вашому дворі, а ви проти, – дивіться у сюжеті наших кореспондентів.

16 квітня 2014, 17:14

Конкурси визначення перевізників на приміські та міжміські маршрути в області обіцяють зробити прозорішими

Принаймні відповідальні за останні сьогодні під час прес-конференції запевняли в цьому журналістів. Зокрема основним критерієм допущення до участі в конкурсі вже стали «правда і лише правда» – про реальну заробітну плату працівників та доходи перевізника.

16 квітня 2014, 17:24

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію