Архів новин за 15.04.2014

У Полтаві свої таланти показували діти з особливими потребами з усієї області

Майже 40 творчих номерів і близько трьохсот виробів – так у Полтаві пройшов обласний фестиваль дитячої творчості «Повір у себе». З усієї області до центру естетичного виховання учнівської молоді у вівторок з'їхалися колективи дітей з особливими потребами. Про те, які вони мають таланти та чим вражали глядачів, – дивіться далі.

15 квітня 2014, 16:27

Кременчуцький таксист ледь не загинув від рук клієнтів

Молодики замовили поїздку за місто, а коли прибули до пункту призначення, приставили до горла водія ножа. Чоловіка та його автівку врятував мешканець села Бурти. Не забарилися і правоохоронці, зловмисників вони відшукали по «гарячих слідах».

15 квітня 2014, 16:28

На Центральному ринку – критична ситуація із паркуванням автомобілів

Автомобілі поблизу Центрального ринку міста створюють справжню критичну ситуацію із паркуванням. Аби розповісти їхнім власникам про можливі наслідки такої неправильної зупинки та стоянки, співробітники Державтоінспекції влаштували у цьому районі попереджувальну акцію. У чому вона полягала, дивіться у нашому наступному сюжеті.

15 квітня 2014, 16:31

Підстави для підвищення вартості проїзду в транспорті, що працює в режимі маршрутного таксі, є

Про це на своїй прес-конференції заявив голова Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету Володимир Оніщенко. Проте досі перевізники не надали звіти з обгрунтованістю збільшення тарифів. Чим ще позначилася робота Антимонопольного комітету у першому кварталі цього року, знають наші кореспонденти.

15 квітня 2014, 16:32

Чорнобильці страждають від нестабільності

На Полтавщині проживає понад 23 з половиною тисячі людей зі статусом постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи. Нинішня нестабільність в державі не повинна відобразитись на ліквідаторах аварії та їхніх сім'ях, зазначали на координаційній раді з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради. Окрім питань, які стосуються проблем чорнобильців, говорили й про проведення децентралізації влади в Україні. Цей процес планують завершити до кінця року.

15 квітня 2014, 16:33

Полтава прощалася із офіцером СБУ, який 13 квітня загинув під час сутички на Донеччині

Близько трьох тисяч чоловік – рідні, близькі, друзі, колеги та просто небайдужі полтавці сьогодні зібралися, щоб провести в останню дорогу офіцера Служби безпеки України Геннадія Біліченка. Нагадаємо, сорокадворічний капітан спецпідрозділу «Альфа» загинув в цю неділю, 13 квітня, під час антитерористичної операції у місті Слов'янську Донецької області.

15 квітня 2014, 16:35

В обласній раді говорили про самооборону

Громадськість Полтави обговорила заяву Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова стосовно створення у регіонах стабілізаційних підрозділів для протидії зовнішнім терористичним атакам. Небайдужі полтавці готові боронити спокій свого міста. Яким чином вони планують взаємодіяти у цьому напрямку із владою та правоохоронцями, знає Крістіна Брігіда.

15 квітня 2014, 16:44

Бути героєм-сміливцем, який рятує людей із вогню, у дитинстві мріють багато хлопчиків

В рамках заходів із безпеки життєдіяльності діти відвідують пожежно-рятувальні частини, приміряють спецодяг і навіть навчаються користуватися пожежним шлангом. Днями таку можливість мали учні 9-ї школи Полтави.

15 квітня 2014, 16:57

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію