Архів новин за 10.04.2014

Три різні жінки, три різні особистості і майстрині зуміли поєднати свою творчість

У Полтаві в обласній бібліотеці відкрилася експозиція, присвячена Великодню. Учасниці виставки працюють у різних жанрах, техніках і навіть видах мистецтва, але їх роботи полтавці називають однаково цікавими та народними.

10 квітня 2014, 17:08

Полтавські медики констатують про початок сезону алергічних захворювань

Перші прояви весни – дерева, що розпускаються, та квіти одним додають позитиву у житті, а іншим його ускладнюють. Лікарі говорять, що нині вже можна говорити про те, що весняні алергії наразі починають наздоганяти осінні. І найсумніше у цьому те, що страждає від них з кожним роком все більше українців молодого віку. А хвороба неабияк заважає їм бути працездатними.

10 квітня 2014, 17:11

В Кременчуці затримали групу осіб, які скоювали розбійні напади на одиноких пенсіонерів

4 чоловіки віком від 25-ти до 35-ти років нападали на старих у їх власних будинках, били, зв'язували, а потім грабували. Не нехтували зловмисники навіть продуктами харчування.

10 квітня 2014, 17:18

Багато полтавців потребують роз'яснення щодо оголошеної нині мобілізації в умовах особливого періоду

Зрозуміти, що являє собою цей комплекс заходів, допоможуть Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення проведення мобілізації» від 27 березня цього року, а також Закон «Про військовий обов'язок і військову службу» та наказ Міністра оборони №80 від 12 березня 2007 року. З цих документів, зокрема, можна дізнатись про умови грошового забезпечення для військовозобов'язаних у разі їх призову на військову службу під час мобілізації на особливий період. Більше про це – у наступному сюжеті.

10 квітня 2014, 17:22

140 полтавців в області із початку мобілізації залишилися без роботи

Трапилося так через те, пояснюють представники військового комісаріату, що лише 1 квітня набули чинності зміни до українського законодавства. За ними робочі місця обіцяють зберігати. Наразі ж військові запевняють, що ситуацію намагаються виправити. Свідомість полтавців вони називають дуже високою, бо лише 9 військовозобов'язаних осіб на території регіону отримали повістки і не з'явилися до військкомату. Про те, в якому єдиному місті з Полтавщини відмовилися допомагати мобілізувати громадян, і хто може залишитися осторонь призову на захист Вітчизни – дивіться далі.

10 квітня 2014, 17:23

Полтаву наразі турбує зношеності каналізаційних колекторів

Більшість їх побудовані ще у 60-80-х роках минулого століття. Часи, коли вони не завдавали клопоту комунальникам, давно позаду, нині аварії трапляються дуже часто, хоча ще 10 років тому вони виникали максимум 15 разів на рік. От і цими днями водіям довелося обминати ріг вулиць Красіна та Фрунзе – тут замінювали ділянку каналізаційного колектора.

10 квітня 2014, 17:24

Полтавські обласники сподіваються цьогоріч завершити знищення залишків гербіцидів

Якщо буде фінансування, хочуть утилізувати 150 тон сільськогосподарських речовин. Про це зазначили у четвер під час засідання Громадської ради. Які ще проблеми збереження довкілля обговорювали в обласній державній адміністрації – дивіться далі.

10 квітня 2014, 17:25

Вже завтра робота комунальних підприємств міста може зупинитися

Останні, за словами Полтавського міського голови Олександра Мамая, не зможуть працювати... через обшуки. Про те, що сьогодні прокуратура області подала клопотання до Октябрського районного суду щодо отримання дозволів обшукати полтавських комунальників, кілька підприємств, які тісно співпрацюють із місцевою владою, й безпосередньо міськвиконком, меру стало відомо з особистих джерел. Детальніше розкажуть наші журналісти, які повернулися з прес-конференції Мамая, зібраної з цього приводу в екстренному режимі.

10 квітня 2014, 20:44

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію