Архів новин за 7.03.2014

У Полтаві кілька останніх днів утримується сонячна та відносно тепла погода

Жителі міста говорять, що вже давно свято 8 березня не супроводжувалось такими приємними умовами. Чи дійсно до нас прийшла весна, або ж ще варто остерігатися повернення морозів та хуртовин? Та чи мають полтавці вже сонячні настрої - дивіться далі.

7 березня 2014, 18:11

Днями пройшов гранд-концерт мистецьких колективів Полтавщини під назвою «Іду з дитинства до Тараса»

Свої творчі досягнення демонстрували кращі хори та ансамблі регіону. Вся програма заходу базувалася на творах Тараса Шевченка.

7 березня 2014, 18:12

Згадували безцінний спадок Великого Кобзаря цього дня і у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка

Нову експозицію в Галереї мистецтв прикрасили більше ста творів митців Полтавщини. Долучилися до неї художники з Полтави, Кременчука, Миргорода, Пирятина. Яким Тарас Шевченко та його творчість постають із їхніх картин, бачили наші журналісти.

7 березня 2014, 18:14

Мовою архівних документів про біографію та творчість Тараса Шевченка говорить виставка під назвою «Невмирущий дух Кобзаря»

Влаштували її в актовій залі Державного архіву Полтавської області. Серед експонатів – документи біографічного характеру, відомості про зв'язки Шевченка із Полтавщиною та пошанування пам'яті поета. Ознайомилися з ними і наші кореспонденти.

7 березня 2014, 18:16

За кілька днів – 200-річчя від Дня народження українського Кобзаря Тараса Шевченка

Але головні урочистості до цієї визначної дати вже стартували у Полтаві. У п'ятницю представники організацій та установ, студенти та учні, всі бажаючі полтавці поклали квіти до монумента великому Кобзареві.

7 березня 2014, 18:16

З кожним роком в Україні офіційно реєструють 25 тисяч нових випадків захворювань на катаракту

У Полтавській області ця цифра досягає... пів-тисячі. І хоча за останні роки, запевняють полтавські медики, у нас ситуація залишається стабільною, українці повинні задуматись над загрозою втратити зір та слідкувати за здоров'ям постійно. Адже є фактори, що можуть поставити під приціл недуги чи не кожного. Із 6 по 12 березня відзначають Всесвітній день боротьби зі сліпотою від глаукоми. І лікарі мають привід ще раз запросити до себе на огляд.

7 березня 2014, 18:18

Одні – клеять, інші – зривають

Один різновидів зовнішньої реклами – реклама на парканах, опорах електропередач, стовпах та фасадах будинків. Законом таке самовільне розклеювання об'яв, плакатів та агітаційних матеріалів у недозволених місцях заборонено, проте від цього їх менше не стає. Працівники інспекції з благоустрою, екологічним і санітарним станом міста складають протоколи на порушників, проте застукати «на гарячому» тих, хто розклеює друковану інформацію, не так просто. Більше про це - у нашому наступному сюжеті.

7 березня 2014, 18:21

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію