Архів новин за 6.03.2014

У переддень жіночого свята у Міському будинку культури пройшов конкурс для активних мам

За титул «Супермама» змагались 6 жінок, своїм матусям під час творчих конкурсів допомагали доньки та сини, вони ж були і найбільш критичними глядачами та уболівальниками. Більше про це - у наступному сюжеті.

6 березня 2014, 17:35

У Полтаві традиційно розпочались весняні привітання

З наступаючим святом 8 березня напередодні почали вітати різних жінок. І чи не першими – найменших представниць прекрасної статі. У Ленінському райвиконкомі цього четверга за святковим столом зібрали дітей. Для чого та чому саме їх – дивіться далі.

6 березня 2014, 17:37

На підприємстві «Полтаватеплоенерго» влаштували виставку творчих робіт

До відзначення 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка долучилися і співробітники виробничого підприємства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО». З нагоди цієї дати тут влаштували виставку робіт народного мистецтва. Участь у ній зі своїми українськими пейзажами, вишитими картинами, сорочками взяли майже 40 працівників підприємства.

6 березня 2014, 17:38

Влітку 1845 року Тарас Шевченко був у Полтаві

Що його привело до нашого міста? З ким він тут спілкувався? Де жив упродовж кількох днів? Відповіді на ці та інші запитання можна знайти у книзі «Полтава у житті та творчості Тараса Шевченка», яку презентували у літературно-меморіальному музеї Котляревського. Захід отримав назву «Тарас Шевченко на землі Івана Котляревського».

6 березня 2014, 17:39

У Полтаві замість площі – стоянка для автомобілів

Поблизу Обласного центру естетичного виховання учнівської молоді залишають свої машини не лише батьки дітей, яких привозять сюди на гуртки, а й багато полтавців, які приїздять у справах до поруч розташованих установ. Чому пішоходи виступають проти захаращення площі транспортом, але заборонити паркуватись на цій території не можуть, – різні думки збирали наші кореспонденти.

6 березня 2014, 17:40

Полтавські громадські активісти висловили недовіру новопризначенцям

Мова йде про деяких місцевих та державних можновладців та, зокрема, очільників силових структур країни. Небайдужі полтавці вважають, що правоохоронні органи не готові захищати українців в разі потреби, тому самі виходять патрулювати нічні вулиці Полтави. Контролювати дії місцевих керманичів активісти закликають всю полтавську громаду та запрошують на Народне віче.

6 березня 2014, 17:42

Вже вдруге через неявку більшості депутатів Київської райради зривається сесійне засідання

49-та сесія районної ради 6-го скликання була запланована ще на 27 лютого, проте не відбулася через відсутність кворуму: більшість обранців просто не з'явилася. Сьогодні ситуація повторилася. Тож питання про дострокове припинення повноважень голови райради Віктора Човнового, який подав у відставку, та обрання нового так і не розглянули. Більше про це – у наступному сюжеті.

6 березня 2014, 17:43