Архів новин за 5.03.2014

У літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного відкрили виставку, присвячену Шевченку

Квіти у 10 різних техніках та ляльки із пап'є-маше сьогодні стали частиною експозиції, присвяченої 200-річчю від Дня народження Тараса Шевченка. Відкрили її у літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного. Головною авторкою та натхненницею виставки стала вчитель Полтавської гімназії №33 Лілія Телеп. Чим особлива екпозиця, знає Крістіна Брігіда.

5 березня 2014, 17:33

Півмільйона українців, за попередніми даними, минулоріч зарахували до списку жертв атопічного дерматиту

Полтавські медики очікують на нові книги та брошури-поради батькам. Стосуються вони атопічного дерматиту. Обіцяють, що їх розповсюджуватимуть безкоштовно. Статистика Міністерства охорони здоров'я фіксує нині близько 90 тисяч українців, які потерпають від хронічної алергічної хвороби з рецидивами. Виникає вона найчастіше у дитячому віці. І хоча побороти повністю такий дерматит неможливо, лікарі запевняють: спільними зусиллями за сучасних технологій можна досягти стійкої ремісії. Але для цього українці повинні знати свого ворога.

5 березня 2014, 17:35

Працівники міліції разом із громадськими активістами скоординовують свої дії

До того, як виставити блокпости біля Полтави, працівники міліції разом із громадськими активістами скоординували свої дії на загальних зборах. Зокрема, йшлося про забезпечення належного рівня правопорядку на Полтавщині, узгодження спільних патрулювань вулиць міста.

5 березня 2014, 17:36

Блокпост поблизу Копилів стоїть вже другу добу і демобілізовуватися не збирається

Вартові кордону Полтави з боку Харкова чекають, коли Російська Федерація виведе війська з Криму, а до того часу стерегтимуть країну від будь-яких провокаторів зі сходу. Спілкувалися із чоловіками, які, озброївшись, стали на захист своїх родин, близьких та рідного міста, наші журналісти.

5 березня 2014, 17:37

Третій день на роботі – новий очільник полтавських правоохоронців

Полковник міліції Іван Корсун народився в Лубенському районі, працював державтоінспектором, очолював відділ ДАІ Полтавського міського управління та відділ ДАІ в Черкаській області. На початку 2013-го він вийшов на пенсію. Нині запевняє, що відкритий та обіцяє спільно виправити всі помилки на Полтавщині. Як зустріла громадськість нового міліціонера, чому він відмовляється їздити машиною та як вивчає ситуацію у Полтаві - Іван Корсун розповів під час зустрічі із місцевими журналістами.

5 березня 2014, 17:40

Нового губернатора Полтавщини Віктора Бугайчука представили пресі та громадськості

Віктор Бугайчук, новопризначений голова Полтавської обласної державної адміністрації, визначив три основні блоки діяльності, в напрямку яких розпочне свою роботу. Які саме, розкажуть наші журналісти.

5 березня 2014, 18:01

«Що кажуть

..»: нова влада у країні та місті.

5 березня 2014, 18:15

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію