Архів новин за 4.03.2014

Цими днями виповнюється 200 років від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Попри досить складну ситуацію, що нині склалася в державі, славного сина українського народу згадувати не забувають. Зокрема і в Полтавській державній аграрній академії пройшов захід «Шевченкове слово єднає».

4 березня 2014, 17:19

Попри початок весни полтавці продовжують хворіти на застудні захворювання

Протягом минулого року майже 1800 жителів Полтави звернулися за медичною допомогою з приводу застудних інфекцій. В обласному центрі, говорять лікарі, спостерігається зниження рівня захворюваності. Натомість на більшості території Полтавщини люди все частіше хворіють на грип та ГРВІ.

4 березня 2014, 17:21

Полтавські правоохоронці отримали нового начальника

Ним став полковник міліції Іван Корсун. Особовому складу новопризначеного керівника представив заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.

4 березня 2014, 17:22

«Водоканал» нагадує: щотри роки необхідно здійснювати повірку лічильників води

Кожні три роки необхідно здійснювати повірку лічильників води. У цій процедурі мають бути зацікавлені в першу чергу самі полтавці, говорять співробітники комунального підприємства «Полтававодоканал», адже, констатують вони, близько половини лічильників до спливу міжповірочного інтервалу можуть помилятися, і в основному – не на користь споживачів послуг водопостачання.

4 березня 2014, 17:24

У Полтаві демонтували євронамет

Останній більше не потрібний - так, за словами нового очільника облради та лідера місцевих євроактивістів, вважає Громадська організація «Майдан». Як виявилося, такої думки дотримуються не всі революціонери. В будь-якому разі, останні хвилини існування намету, який, нагадаємо, під стінами обласної державної адміністрації простояв понад три місяці, бачила наша знімальна група.

4 березня 2014, 17:25

На в'їзді до Полтави встановили блокпост самооборони

На в'їзді до Полтави, перед мостом через Ворсклу, неподалік села Копили, встановили блокпост самооборони. Його призначення - не допустити до Полтави тітушок та військову техніку. Вчора тут ще не було спеціальних укріплень, нині ж територія блокпосту захищена бетонними плитами та мішками з піском, а самі бійці озброєні. Чоловіки не покидають об'єкту ні вдень, ні вночі. Здійснювати патрулювання їм допомагають працівники Міністерства внутрішніх справ. Більше про це - у наступному сюжеті.

4 березня 2014, 17:26

Військовозобов'язані полтавці не чекають, доки їх викличуть до військкомату, приходять самі

Пропонують свою допомогу в захисті Вітчизни і чоловіки, які ніколи не служили в армії, поважний вік - теж не завада. Про це нашим кореспондентам розповіли у Полтавському обласному військовому комісаріаті, де нині проводять навчальні збори для рядового, сержантського та офіцерського складів.

4 березня 2014, 17:32

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію