Архів новин за 31.03.2014

1 квітня Полтава відзначатиме 205-ту річницю від Дня народження Миколи Гоголя

Чествувати письменника вже розпочали в обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара. У закладі влаштували вечір у літературному салоні, присвячений містиці у житті та творчості Миколи Гоголя. У таємничу атмосферу занурилися й наші кореспонденти.

31 березня 2014, 15:59

В Україні стартувала акція «Майбутнє лісу – у твоїх руках»

Протягом місяця на Полтавщині будуть проходити заходи не лише із насадження лісу, а й озеленення різних територій. Одна із таких – околиця села Гора Полтавського району. Через рельєфну поверхню тут нерідко трапляються зсуви грунту, тому для укріплення схилів днями в ярах садили дуби та липи.

31 березня 2014, 16:01

Разом із березнем завершився місячник боротьби із захворюванням на туберкульоз в України

Тридцять один день лікарі та громадські організації активно розповідали полтавцям про небезпеку недуги, шляхи її виявлення та лікування. Але підкреслювали: боротися треба не один місяць на рік, а щодня. Протягом кількох тижнів нам також вдавалося поспілкуватися з багатьма спеціалістами та тими, хто безпосередньо зіткнувся із туберкульозом, але знайшов сили боротися з хворобою.

31 березня 2014, 16:02

В обласному військкоматі чоловіки складали присягу на вірність народу України

У зв'язку із оголошеною Урядом частковою мобілізацією лави українських військовослужбовців активно поповнюються добровольцями. Складали присягу на вірність народу України і чоловіки у Полтавському обласному військкоматі.

31 березня 2014, 16:04

У Полтаві ніяк не визначаться з претендентами на посаду генерального директора обласної державної телерадіокомпанії

Розгляд претендентів на посаду генерального директора обласної державної телерадіокомпанії – головне питання, яке обговорювали на терміновому засіданні Народного Віче наприкінці минулого тижня. Його учасники довго сперечалися щодо рішень ради майдану з цього приводу, а також бажаючих сісти у крісло керівника обласного телебачення. Терпіння подекуди бракувало: щоб висловити свою думку, доповідачі буквально вихоплювали мікрофон у попередників.

31 березня 2014, 16:07

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію