Архів новин за 3.03.2014

Українці почали утримуватись від їжі

3 березня для православних вірян розпочався Великий піст. Протягом 7 тижнів, до 20 квітня, церква рекомендує духовно очищуватися та приділяти мінімум уваги матеріальним бажанням. Про те, як правильно поводитись, якщо ви вирішили дотримуватись посту, та в чому бути обережними - нагадують наші кореспонденти.

3 березня 2014, 17:23

Усі «Барви України» представила на виставці з однойменною назвою молода полтавська художниця Тетяна Лимар

Експозиція стала першою персональною у кар'єрі мисткині. Прикрасили її пейзажі, натюрморти, портрети, численні гобелени. Бачили їх і наші журналісти.

3 березня 2014, 17:24

Зустріч «без краваток»: голова Полтавської ОР Петро Ворона

Новоспечений голова Полтавської обласної ради Петро Ворона вже встиг поспілкуватися з журналістами в неофіційній обстановці. Зустріч «без краваток» пройшла прямо у помешканні голови облради. В гостях у Ворони побували Альона В'язнікова та Світозар Хохлов.

3 березня 2014, 17:25

Закликає полтавців єднатися та зберігати спокій у важкий для України час народний обранець Сергій Каплін

Нардеп обіцяє особисто стати на захист кожного мешканця нашого регіону. Зараз Каплін виконує свої зобов'язання у Верховній Раді, та щойно робота парламенту буде завершена, політик збирається повернутися на Полтавщину.

3 березня 2014, 17:27

Президія Полтавської обласної ради висловила позицію депутатського корпусу обласної ради щодо нинішньої ситуації в Україні

На засіданні у суботу її члени склали заяву, у якій дали оцінку подіям у Криму та Південно-Східній Україні, військовій агресії з боку Російської Федерації.

3 березня 2014, 17:29

Близько 10 тисяч полтавців взяли участь у Народному віче на підтримку єдності і суверенітету України

Учасники акції запевнили: готові захищати Вітчизну. Водночас люди не полишають надії на те, що політикам вдасться мирно урегулювати ситуацію і обійдеться без кровопролиття. На площі біля обласної державної адміністрації мешканці міста молилися за Україну, співали гімн і не боялися висловлювати свої думки.

3 березня 2014, 17:30

Навіть у повсякденному житті люди щодня отримують певну дозу опромінення

Це, зокрема, пов'язано із використанням побутових приладів та мобільних телефонів. Щодо допустимого рівня випромінювання, в Україні діє одна із найжорсткіших норм у світі - 2,5 мікровата на сантиметр квадратний, в той час як у Росії - 10 мікроват, а у країнах Скандинавії - 100. Проте питання, які стосуються роботи базових станцій стільникового зв'язку та їхнього впливу на здоров'я, непокоять полтавців, адже відповідні конструкції з'явились мало не на кожній адмінбудівлі Полтави. Експертні відповіді на деякі з питань, пов'язаних з так званим побутовим опроміненням, вдалося отримати нашим кореспондентам.

3 березня 2014, 17:54

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію