Архів новин за 28.03.2014

У Полтаві відбулася прем'єра вистави «Біда від ніжного серця»

Постановкою старовинного російського водевілю займалися учасники дитячо-юнацької театральної студії «Ну і дітки». Юнаки і дівчата вражали глядачів своєю акторською майстерністю та здатністю перевтілюватися у комедійних персонажів. Побувала на прем'єрі і наша знімальна група.

28 березня 2014, 16:07

В Полтавській державній аграрній академії студенти читали Шевченка польською мовою

Родзинкою чергового заходу, присвяченого 200-річчю від Дня народження Великого Кобзаря, стала паралель, яку учасники «круглого столу» провели між українським Шевченком та польським Міцкевичем. Живучи в один і той самий час, ці дві історичні постаті жодного разу не перетиналися особисто, але завдяки творчості мали неабиякий вплив один на одного.

28 березня 2014, 16:08

Близько двохсот учнів стали учасниками 19-ої Всеукраїнської олімпіади з історії

Полтава зустріла юних знавців традиційною гостинністю. Протягом кількох днів учасники мали два тури конкурсних змагань, а також культурно-розважальну програму від організаторів.

28 березня 2014, 16:10

У Миргороді затримали серійних квартирних крадіїв

Мешканці Миргорода, які проживають в «багатоповерхівках», можуть зітхнути з полегшенням. Міліція затримала осіб, які скоювали квартирні крадіжки у місті. Таких протиправних вторгнень до чужих помешкань з початку березня чоловіки здійснили більше п'яти. Забирали здебільшого гроші, прикраси, дороговартісну техніку. Що спонукало їх стати на шлях злочину – дивіться у наступному сюжеті.

28 березня 2014, 16:17

Новообраних голів районних рад області навчали ефективно працювати в системі органів місцевого самоврядування

Упродовж трьох днів новообрані голови районних рад навчалися на базі обласного центру перепідготовки та підвищеня кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій. На практичних заняттях вивчали такі питання, як управління об'єктами спільної власності територіальних громад, організація роботи сесій, постійних комісій та робота з депутатами, особистий прийом громадян та розгляд їхніх звернень.

28 березня 2014, 16:19

Полтавці просять Уряд врегулювати земельні відносини

Цього тижня під час засідання комісії з питань аграрної політики та земельних відносин аграрії склали пропозиції і направили до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України. У 14 пунктах полтавці намагалися стисло озвучити свої пропозиції для вирішення проблем, що роками залишаються без змін. Більше про них і про можливі шлях врегулювання – дивіться далі.

28 березня 2014, 16:20

Будинок по провулку Хорольському і в цьому році може не дочекатися ремонту міжпанельних швів

Поки пенсіонерка замерзає у власній квартирі, міська влада не може знайти гроші на ремонт міжпанельних швів житлових будинків. Минулого року на цю статтю витрат гроші в міському бюджеті взагалі не були закладені. Не обіцяють нічого втішного комунальники і у 2014-му – працюють за принципом: будуть гроші – буде ремонт, не буде – мерзніть далі.

28 березня 2014, 16:22

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію