Архів новин за 27.03.2014

Теоретичні знання помножені на практичні навички дорівнюють роботі у престижній компанії

Саме тому Полтавський університет економіки і торгівлі намагається поєднувати ці дві складові, влаштовуючи зустрічі із потенційними роботодавцями. Сьогодні у рамках проекту «Школа керуючого магазином» у стінах вишу студенти пройшли співбесіду із представниками мережі фрешмаркетів «Брусничка» компанії «Український Рітейл».

27 березня 2014, 17:15

З 24-го лютого в Україні реалізують проект «Турбуйся про них!»

Мова йде про молочні залози. Рак цих органів у структурі жіночих онкозахворювань – на першому місці, щодня від цієї недуги помирає 21 українка. Організатори проекту закликають жінок обстежуватись у фахівців, журналістки – не виняток. З 24 лютого по 7 березня відповідні обстеження вже пройшли понад 700 співробітниць радакцій. Отримали консультацію лікаря і наші кореспонденти.

27 березня 2014, 17:17

З незвичайною крадіжкою зіштовхнулися полтавські правоохоронці

Прямо посеред білого дня від поліклініки хтось поцупив дитячий візок. На щастя, крадія швидко вдалося знайти та повернути транспортний засіб його власнику. Деталі події – далі у випуску.

27 березня 2014, 17:18

Щоб не придбати крадене авто, проведіть експертизу транспортного засобу

Одним із нововведень законодавства у сфері обігу транспортних засобів стала необов'язковість проходження «експертизи» автомобілів при їх перереєстрації, тобто платного дослідження номерних позначень кузовів і двигунів. Експертизу не відмінили, просто віднедавна дослідження номерних позначень проводиться виключно за бажанням власника і вся відповідальність покладена на нього. Проведення таких експертних оглядів – один із напрямків роботи фахівців Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. Більше про це – у наступному сюжеті.

27 березня 2014, 17:19

Майже 20 років триває боротьба за землю, яка належить родині полтавки Марії Бикової

«15 років самотужки отримую юридичну освіту» – жартує 75-річна Марія Бикова, розповідаючи про судову тяганину, яка триває через розподіл землі. Марія Іванівна звернулася до редакції телевізійної Студії «Місто» у пошуках справедливості, вона запевняє: через неправомірні рішення скорумпованих структур її рідні багато років не можуть повернути землю, яка їм належить. У ситуації намагалися розібратися наші кореспонденти.

27 березня 2014, 17:21

Тиск контролюючих органів на товаровиробників має пом'якшитись

Голови Полтавської обласної ради і облдержадміністрації, а також керівники обласної прокуратури, Головного управління юстиції та контролюючих служб Полтавщини підписали меморандум про враєморозуміння та співпрацю. Згідно з цим документом органи державного нагляду та контролю повинні переглянути плани проведення перевірок та застосування штрафних санкцій до товаровиробників. Меморандум вже охрестили «пактом про ненапад», адже він покликаний зменшити тиск на сільськогосподарські підприємства.

27 березня 2014, 17:22

На Полтавщині процвітає корупція, зокрема – й у державних структурах

Правоохоронці притягують до відповідальності держслужбовців найнижчих категорій, тоді як стан викриття корупціонерів серед посадовців вищих рангів – рідкість. Про це йшлося на координаційній нараді керівників правоохоронних органів регіону в обласній прокуратурі.

27 березня 2014, 17:26

У Полтаві визначили переможців обласного етапу конкурсу «Найкращий читач року»

Його учасники вражали членів журі кількістю прочитаних книг та нестандартним підходом до презентації своїх улюблених творів. Спілкувалася з юними розумничками і Крістіна Брігіда.

27 березня 2014, 17:31

Ворскламанія 109

27 березня 2014, 22:31

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію