Архів новин за 22.03.2014

22 березня в Україні і всьому світі відзначають Міжнародний день таксиста

Саме цього дня у далекому 1907 році вперше у столиці Великобританії на дорогах з'явилися кеби, які були обладнані спеціальними лічильниками і передбачали перевезення пасажирів за певну плату. Нині у кожному місті працюють десятки служб таксі, а кількість машин навіть важко порахувати. Напередодні свята усіх таксистів із полтавцями, які проводять за кермом більшу частину свого життя, спілкувалися наші кореспонденти.

22 березня 2014, 12:54

В обласній бібліотеці імені Івана Котляревського співали українських народних пісень

Були як сольні виступи, так і дуетом. Тут провели захід в рамках тематичного дня інформації «Поетичний простір». Які твори прозвучали в читальні – дивіться далі.

22 березня 2014, 12:55

У Галереї мистецтв в рамках тематичного літературного вечора лунали вірші Тараса Шевченка

Прочитати поезію Кобзаря могли всі охочі. Та, крім декламування, присутні мали змогу ще й почути гру на такій же бандурі, яка була у самого Шевченка.

22 березня 2014, 12:56

В Полтавській державній аграрній академії провели круглий стіл з дорадництва

Дорадники, або простішими словами – консультанти – розповіли майбутнім фахівцям про свою роботу та її важливість для підняття економіки нашої країни. Детальніше про важливість роботи цих спеціалістів та їх внесок у розвиток сільського господарства України у наступному сюжеті розкажуть наші журналісти.

22 березня 2014, 12:57

В ПолтНТУ обговорили ситуацію в країні

Студентський та викладацький склад Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка стурбований суспільно-політичними проблемами, що нині виникли в Україні. Для обговорення ситуації в навчальному закладі провели зустріч з військовим фахівцем, єдиним в державі генерал-майором у відставці Борисом Лутіним.

22 березня 2014, 13:01

За минулий рік чисельність населення Полтавської області скоротилася майже на 10 тисяч

Зменшення кількості мешканців регіону відбулося за рахунок природного скорочення, тобто перевищення кількості померлих над кількістю народжених. Які фактори нині впливають на тривалість життя полтавців, з'ясовували наші журналісти.

22 березня 2014, 13:09

Нове керівництво області обіцяє консультуватись з полтавцями із важливих питань

Відбуватиметься це у формі публічного громадського обговорення. Днями керівники профільних департаментів обласної державної адміністрації вже звітували про використання бюджетних коштів у 2013 році, взяли участь представники громадськості і в засіданні комісії з питань бюджету та цін.

22 березня 2014, 13:10

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію