Архів новин за 21.03.2014

Сьогодні – Міжнародний день людини з синдромом Дауна

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, на 700 новонароджених малюків один має синдром Дауна. Це – найпоширеніша генетична аномалія, говорять фахівці. Але такі діти проходять загальні етапи розвитку і більшість із них можуть робити все, що під силу кожній людині. Ці дані ще років 20 тому отримали американські експерти, а ось наші співвітчизники, навпаки, дуже мало знають про можливості цих дітей. 21 березня відзначають Міжнародний день людини з синдромом Дауна. Про те, які результати мають полтавські малюки з таким діагнозом, ми вирішили дізнатись цього дня.

21 березня 2014, 17:08

Полтавець Ігор Лотиш працює з таким художнім матеріалом, як пастель

Він побував у багатьох країнах, враження від подорожей залишає на папері. Його роботи наповнені яскравими кольорами і відображають своєрідне сприйняття світу автором. Ігоря Лотиша багато полтавців знають як медика і фотографа, проте днями він постав перед земляками в іншій ролі - художника.

21 березня 2014, 17:10

Всесвітній день поезії відзначили у ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка

Літературна студія «СЛОВО», до якої входять студенти різних факультетів, провела відкрите засідання з усіма бажаючими долучитись до свята. Як ставляться до поезії майбутні фахівці технічних спеціальностей і який сюрприз їм підготували студенти з іноземних країн – дивіться далі.

21 березня 2014, 17:12

Полтавський університет економіки і торгівлі дбає про свій статус одного з кращих вишів Полтавщини

І в першу чергу це стосується подальшого працевлаштування випускників вишу. Розпочинаючи роботу зі своїми майбутніми студентами ще зі школи, ПУЕТ здатен вивчити дійсно конкурентноспроможних на ринку праці фахівців. Так вже вдруге з ініціативи університету в області пройшов Чеппіонат з основ підприємництва «Крок до бізнесу» серед учнів старших класів.

21 березня 2014, 17:14

У четвер ввечері в Полтаві внаслідок ДТП загинув чоловік

Трагедія сталася на проїзній частині по вулиці Фрунзе, в районі зупинки громадського транспорту «Вулиця Лялі Убийвовк». Що ж стало причиною ДТП – у нашому наступному сюжеті.

21 березня 2014, 17:15

Церковники Київського Патріархату виступають за об'єднання українського православ'я

Часи, коли надавалась перевага церкві Московського Патріархату, минули, і необхідно розпочати діалог про негайне об'єднання українського православ'я. З такою заявою у п'ятницю виступив Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Української Православної Церкви Київського Патріархату Федір. Священики нині не можуть залишатись осторонь суспільних процесів і, на думку Архієпископа, не повинні займати вичікувальну позицію. Яких кроків у даній ситуації духовенство Київського Пітріархату чекає від Московського – про це далі.

21 березня 2014, 17:16

В рамках місячника боротьби із туберкульозом у Полтаві працюють пересувні флюорографи

Цього дня один із них розташувався поблизу Центру адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі. Флюорографічне обстеження тут пройшли як клієнти Центру адаптації, так і мешканці прилеглих будинків.

21 березня 2014, 17:18

Чотири районні підрозділи кримінально-виконавчої інспекції об'єдналися під одним дахом

Відтепер усі підрозділи кримінально-виконавчої інспекції Державної пенітенціарної служби Полтавської області працюватимуть в одному приміщенні. Сьогодні його урочисто відкрили у присутності засобів масової інформації. Чи підвищиться таким чином ефективність роботи інспекції, дізнавалися наші кореспонденти.

21 березня 2014, 17:19

Не лише в навчальних закладах проходять дні відкритих дверей

Такий захід провели і в Державній інспекції з питань праці в Полтавській області. Сьогодні фахівці структури давали відповіді на ті питання, які найбільше турбують як самих працівників, так і їх роботодавців.

21 березня 2014, 17:39

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію