Архів новин за 19.03.2014

В обласному театрі імені Гоголя відбувся концерт-реквієм на честь Небесної сотні

Понад півтори години зі сцени театру лунали твори Глієра, Шуберта, Леонтовича у виконанні музикантів симфонічний оркестру під керівництвом Народного артиста Віталія Скакуна. Кошти, зібрані за квитки, спрямують на допомогу сім’ям загиблих та спорудження меморіалу Небесній сотні у Полтаві.

19 березня 2014, 17:04

У Полтавському університеті економіки і торгівлі завершилися дні кафедри бухгалтерського обліку та аудиту

Протягом двох тижнів у виші відбувалися олімпіади з фахових дисциплін, конкурс стінних газет, брейн-ринг, а також зустрічі із випускниками та потенційними роботодавцями. Розкриття своїх найкращих здібностей у таких чисельних творчих проектах, певні у виші, сприяють подальшому працевлаштуванню студентів.

19 березня 2014, 17:12

Катастрофічна ситуація для країни – це проблема серцево-судинних захворювань

Щороку через ці недуги українці втрачають до 400 тисяч свого населення. Такі дані наводять фахівці кардіохірургії. Цього тижня вони приїхали лікувати полтавців. Чому з нашого регіону відбирають хворих для столичних клінік і чому їх не лікують місцево – дізнавались Інна Безугла та Антон Старишко.

19 березня 2014, 17:13

На Полтавщині потужно стартувала посівна кампанія

Ранніми зерновими вже засіяли 170 тисяч гектарів землі, підживили 70% озимини. Про це сьогодні повідомив директор обласного Департаменту агропромислового розвитку Сергій Фролов. На засіданні комісії з питань аграрної політики та земельних відносин посадовець також розповів про підсумки реалізації минулорічної Програми соціального розвитку сільських населених пунктів та її проект на поточний рік.

19 березня 2014, 17:15

Ставлення до громади міського голови Олександра Мамая обговорювали на Народному віче

Вчора представникам громади не вдалося потрапити на 40 позачергову сесію міської ради 6-го скликання. Це викликало неабияке обурення у людей і стало основною темою обговорення під час Народного віче. Дії міського голови Олександра Мамая члени Народної ради називають безчинством. Про це та інші питання, які непокоїли полтавців під час чергового зібрання, знають наші кореспонденти.

19 березня 2014, 17:15

Голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук визначився із кандидатурами своїх заступників

В губернатора тепер їх буде три замість п'яти, які працювали при його попереднику. Хто у найближчому майбутньому обійме посади заступників голови Полтавської облдержадміністрації та які обов'язки нині ляжуть на їхні плечі, знають наші кореспонденти.

19 березня 2014, 17:19

Полтавська державна аграрна академія долучилася до Всеукраїнської акції «Голос народу!»

Студенти та професорсько-викладацький склад хором виголосили, що всі частини України – і Схід, і Захід, і Крим – це єдина держава. До акції долучився і гість заходу, ветеран Великої Вітчизняної війни Борис Лутін.

19 березня 2014, 17:21

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію