Архів новин за 18.03.2014

У театрі імені Гоголя пройшов вечір російського романсу

Колектив обласного театру імені Гоголя під керівництвом режисера Олександра Любченка підготував для полтавців вечір російського романсу. Кращі вокалісти театру виконували поезії та романси російських поетів та композиторів, зокрема Глінки, Мусоргського, Римського-Корсакова, Чайковського та Рахманінова. Слухали заспокійливу музику і наші кореспонденти.

18 березня 2014, 17:15

У лісових господарствах області – нині гаряча пора

За лічені дні у вологу землю необхідно встигнути посадити саджанці, які в майбутньому стануть лісовими масивами. Здебільшого на Полтавщині саджають сосну звичайну. Як це втілюється на практиці, фахівці одного з лісництв Полтавського лісгоспу продемонстрували нашим кореспондентам.

18 березня 2014, 17:17

Полтавські студенти навчалися лідерським якостям у «Школі студентського самоврядування»

Проект започаткували у Полтавській державній аграрній академії і успішно реалізовують вже 4 роки поспіль. Спілкувалися із майбутніми менеджерами студгромад наші журналісти.

18 березня 2014, 17:21

Співробітники оперативного управління Міндоходів викрили незаконне виробництво лікеро-горілчаних напоїв

Їхньою знахідкою стали 27 тисяч пляшок алкогольних виробів з ознакам фальсифікації, а також обладнання та фурнітура для їх розливу та пакування.

18 березня 2014, 17:23

Спільні патрулювання правоохоронців та громадськості дають свої перші результати

Завдяки їхній співпраці у Полтаві на одне місце, де процвітав гральний бізнес, стало менше. Яке покарання нині може загрожувати його власникам, дивіться у наступному сюжеті.

18 березня 2014, 17:24

Полтавцям розповіли та показали деталі замаху на голову Народної ради Миргородщини Василя Третецького

Минулої неділі у Миргороді скоїли напад на одного з організаторів миргородського майдану та голову Народної ради Василя Тритецького. Нині він перебуває у реанімації з важким пораненням ноги. Біля нього чергує посилена цілодобова охорона. Багатьом він «наступив на хвіст», а декому – і «на горло», розповіли його соратники. Але останнім часом чоловік не мав ніяких ні політичних, ні бізнесових інтересів. Які причини замаху вбачають друзі Тритецького та як власне відбувся напад – дивіться далі.

18 березня 2014, 17:25

Влада змусила громадських активістів згорнути блокпости на кордоні з містом

Полтавські чоловіки, які кілька тижнів тому зі зброєю в руках вийшли боронити кордони нашого міста від проросійських зазіхань, змушені покинути блокпости. Так, за словами активістів, вирішила влада. Таку позицію лідери оборонців вважають неприйнятною, а самих новопризначених керманичів звинувачують у бездіяльності та безпорадності перед військовою небезпекою.

18 березня 2014, 17:26

Друзі депутатів не пускали полтавців на сесію міської ради

Сьогодні з четвертої спроби депутати Полтавської міської ради 6 скликання нарешті зібралися на 40-ву позачергову сесію. Щоправда, в останній не брала участі фракція Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» та не змогли бути присутніми всі охочі полтавці. Представників громади, за словами людей, до зали не впускали так звані «мамаївські тітушки». Детальніше – у нашому наступному сюжеті.

18 березня 2014, 17:29

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію