Архів новин за 15.03.2014

Театр імені Гоголя запрошує на благодійний концерт, присвячений пам'яті Небесної Сотні

Ті, хто завітає, зможуть не тільки насолодитися світовою музикою у виконанні Полтавського симфонічного оркестру під керівництвом Народного артиста України Віталія Скакуна, а й допомогти грошима сім'ям загиблих героїв.

15 березня 2014, 14:35

У Полтаві змагалися учасники конкурсу «Таланти багатодітної родини»

Більше 150 хлопців та дівчат із багатодітних родин демонстрували свої таланти у Міському будинку культури. До Полтави вони прибули з різних куточків області, аби показати усе, на що здатні. У яких номінаціях змагалася малеча, знає Крістіна Брігіда.

15 березня 2014, 14:36

У неділю – День працівників житлово-комунального господарства

Щорічно у третю неділю березня своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства України. У повсякденному житті на адресу багатотисячної армії двірників, слюсарів, сантехніків, електромонтажників, пічників та зварювальників лунає більше скарг, ніж похвали. Насправді ж більшість комунальників добросовісно виконують свою роботу за невисоку заробітну плату. А проблеми, з якими доводиться стикатися мешканцям жилового сектору, мають здебільшого фінансове підгрунтя.

15 березня 2014, 14:38

У Полтавської міської організації ВО «Батьківщина» – новий голова і члени бюро

Їх однопартійці обрали на звітно-виборчій конференції. Хто очолив міську партійну організацію та які плани у членів політичної сили у зв'язку з президентськими виборами – знають наші кореспонденти.

15 березня 2014, 14:43

«Водоканал» обладнали кнопками термінового виклику міліції

П'ять об'єктів водопостачання комунального підприємства «Полтававодоканал» обладнали кнопками термінового виклику міліції. Реагування на тривожні сповіщення, що можуть надійти у результаті спрацювань відповідних кнопок, здійснюватимуться силами груп затримання. Як це працює на практиці, дізнавалися наші кореспонденти.

15 березня 2014, 14:44

Студенти аграрної академії взялися причепурити свою територію

До акції під гаслом «Україна – наш дім, збережемо його» долучилися представники всіх без виключення факультетів. Студенти обіцяють, що ось так прибирати, ремонтувати та підтримувати порядок будуть не лише цього дня, а щонайменше раз на тиждень.

15 березня 2014, 14:46

Близько сотні полтавців вийшли сьогодні на суботник

Активісти взялися прибрати територію Кадетського корпусу. Вважають, що це завдання не з простих, але їм під силу. Вичищене подвір'я громада хоче законсервувати – не впускати до історичної пам'ятки порушників благоустрою, які викидають там сміття, розпивають спиртні напої та трощать те, що ще залишилося.

15 березня 2014, 14:47

В Полтавській обласній раді відбулося перше зібрання громадської ради

На останній сесії депутати дали життя цій новій структурі, органу, створеному нещодавно. Які питання обговорювали – дивіться у наступному матеріалі.

15 березня 2014, 14:48

Сьогодні світова спільнота відзначає День захисту прав споживачів

Напередодні в Полтаві говорили про необхідність знання своїх прав у сфері торгівельних відносин. В обласній бібліотеці імені Івана Котляревського представники Інспекції з питань захисту прав споживачів разом з молоддю міста взяли участь у засідання круглого столу.

15 березня 2014, 15:03

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію