Архів новин за 14.03.2014

Їй лише 15, а вона вже має у своєму активі власну поетичну збірку

Презентація книги Ксенії Янко відбулася у Полтавській обласній бібліотеці імені Івана Котляревського. Збірка має назву «Марсіанка» та містить близько 30 поезій. Звідки Ксенія черпає нахнення для творчості та на кого прагне бути схожою у ній, знають наші журналісти.

14 березня 2014, 17:24

Полтавський театр ляльок презентував свою нову виставу «Думи Кобзаря»

Елементи театру тіней, відеопроекції, незвичайне художнє оформлення та чудова музика – усе це про нову виставу від Полтавського театру ляльок «Думи Кобзаря». В її основу покладено найвідоміші твори Тараса Шевченка. Вистава, говорять у театрі, буде цікава і дітям, і дорослим. На її прем'єрі побувала наша знімальна група.

14 березня 2014, 17:25

У ПУЕТі пройшла Всеукраїнська конференція з інформатики

У Полтавському університеті економіки і торгівлі пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформатика та системні науки – 2014». Остання вкотре засвідчила, що ПУЕТ є визнаним лідером з інформаційних технологій в навчальних і наукових дослідженнях як в регіоні, так і в Україні.

14 березня 2014, 17:27

Відтепер полтавська молодь буде медіа підкована

В обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара відбулося відкриття студії медіакультури та грамотності. Завдяки впровадженню подібного проекту, переконані організатори, підростаючому поколінню буде простіше пристосуватися до реалій повсякденного життя.

14 березня 2014, 17:28

На Котелевщині молодики пограбували інваліда

Від 4 до 6 років за гратами можуть загрожувати двом молодикам, які пограбували інваліда на Котелевщині. Від 31-річного чоловіка нападники вимагали грошей, утім, не отримавши бажаного, викрали у нього фотоапарат. Подробиці події - далі у випуску.

14 березня 2014, 17:29

Українцям треба припиняти гратись у Громадські ради та полишати біти

Натомість – повертатись до законів. Такі поради дає колишній міський голова Лубен Василь Коряк. Він вважає, що нині перевірки чиновників не проводять і призначають нових керівників без згоди з народом. У п'ятницю чоловік зустрівся із полтавськими журналістами, щоб переконати їх бути сторожовими псами демократії та стимулювати нову владу виконувати свої обіцянки.

14 березня 2014, 17:30

«Полтаватеплоенерго» перерахувало понад 100 тисяч гривень українським військовослужбовцям у Криму

Понад 114 тисяч гривень перерахували працівники «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» фактично заблокованим у Криму українським воякам. Трудовий колектив Полтавського підприємства висловлює слова вдячності та підтримки військовослужбовцям за їх стійкість, мужність і вірність присязі, даній народу України, та щиро сподівається, що ці кошти допоможуть кожній з українських військових частин півострова.

14 березня 2014, 17:32

Полтавців з біг-бордів закликають посміхатися

Знайти в собі силу духу, згадати про родину, пам'ятати героїв, які поклали життя на благо України, помолитися чи просто усміхнутися один до одного – закликають полтавців з бігбордів. Хто та для чого розмістив в різних куточках міста ці плакати, дізнавалася наша знімальна група.

14 березня 2014, 17:33

Працівники ДАІ постійно контролюють автошляхи на околицях Полтави

Останнім часом до правоохоронців приєдналися ще й представники народної самооборони. Незалежно від часу доби чоловіки спільно несуть службу на в'їздах та виїздах з обласного центру.

14 березня 2014, 17:40

Полтавських журналістів хочуть бачити правоохоронці

Наприкінці тижня представників засобів масової інформації запросили до міського управління УМВС України в Полтавській області. Головний міліціонер Полтави разом з очільниками райвідділів розповіли про останні резонансні злочини у місті, про те, як контролюють вулиці від провокаторів та запропонували зустрічатися щотижня.

14 березня 2014, 17:51

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію