Архів новин за 13.03.2014

Об'єднання молодих художників представило у Полтаві виставку художньої кераміки

Троє друзів, які разом навчались, вирішили підняти полтавцям настрій. Чим здивували спеціалісти декоративно-прикладного мистецтва, члени Національної спілки художників, відвідувачів Художнього музею імені Миколи Ярошенка – дивіться далі.

13 березня 2014, 17:06

В кооперативному технікумі пройшов конкурс на кращого знавця податкової грамотності

Свої сили випробовували третьокурсники навчального закладу. Тематичний брейн-ринг влаштувала Державна податкова інспекція у місті Полтава. Хто виборов перемогу – дивіться далі.

13 березня 2014, 17:07

Вже вдруге у Полтавській виправній колонії №64 проводять кулінарний конкурс, учасники якого – засуджені

При колонії працює навчальний центр, у якому готують фахівців з робітничих спеціальностей, зокрема й кухарів. На подібних конкурсах чоловіки, які відбувають покарання, закріплюють теоретичні знання на практиці. А головне – можуть працевлаштуватись, коли вийдуть на волю.

13 березня 2014, 17:08

Обласні депутати мають зібратись на сесію 22-23 квітня

Орієнтовну дату у четвер назвав голова облради Петро Ворона під час наради за участю голови облдержадміністрації та керівників структурних підрозділів установи. Про те, які питання планують розглянути на найближчій сесії і яка ситуація складається на Полтавщині із оплатою комунальних послуг – дивіться у нашому наступному сюжеті.

13 березня 2014, 17:09

Депутати Полтавської міської ради вдруге проігнорували позачергову сесію

Цього дня з'явилося на одного власника мандату більше, але присутності шести з 49 депутатів все-одно не вистачило для проведення засідання. Представники фракції «Батьківщина», які сумлінно приходять на сесію, вважають відповідальним за бойкотування останньої Полтавського міського голову Олександра Мамая та вимагають його відставки.

13 березня 2014, 17:11

Вчителі української мови та літератури Полтави переймали досвід своїх колег із 32-ї гімназії

На базі навчального закладу пройшов семінар «Шкільне методичне об'єднання – творча педагогічна майстерня вчителів- словесників». Зібралися разом, щоб навчитися новому, поділитися креативними ідеями, поговорити про наболіле.

13 березня 2014, 17:14

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію