Архів новин за 1.03.2014

Вже за декілька днів розпочнеться Великий піст

Та йому передує відзначення Прощенної неділі. В цей день людина повинна відпускати всі погані думки і прагнути покаяння. Це суто християнський обряд, за яким не можна постувати з гріхами на душі.

1 березня 2014, 13:43

У Полтаві пройшов благочинний концерт

Його відвідувачі могли не тільки вшанувати пам'ять Небесної сотні, а й допомогти матеріально. Гроші, зібрані під час виступів, організатори обіцяли передати на лікування тих, хто отримав важкі травми та поранення на Майдані.

1 березня 2014, 13:44

У Полтаві нагороджують переможців конкурсів, присвячених постаті Шевченка

У Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка нагородили переможців та лауреатів міських літературних конкурсів, фестивалів учнівської творчості, присвячених 200-ій річниці від Дня народження Тараса Шевченка. Усього відзначили 28 школярів. Цього ж дня у залі дитячої творчості Саші Путрі відкрили і виставку «Юна Шевченкіана».

1 березня 2014, 13:45

Представників національних меншин області безкоштовно навчатимуть української мови

Школу-студію вивчення українької мови відкрили в обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара. Української тут двічі на місяць навчатимуть усіх бажаючих, проте головна цільова аудиторія - представники національних меншин Полтави. На заняття, обіцяють працівники книгозбірні, запрошуватимуть філологів, проводитимуть вікторини і задаватимуть домашні завдання. Уроки проводитимуть кожної першої та третьої п'ятниці. Більше про це - у наступному сюжеті.

1 березня 2014, 13:46

На початку весни прийнято говорити про гіповітаміноз

Останній стосується недостатнього надходження до організму людини вітамінів. Які симптоми він має та яким чином можна його уникнути, дізнавалися наші кореспонденти.

1 березня 2014, 13:47

З 3 по 7 березня в державі проходитимуть Всеукраїнські дні атопічного дерматиту

При цьому захворюванні на шкірі з'являється дрібний висип рожево-червонуватого кольору. Він супроводжується дуже сильним свербінням. Чим викликана хвороба та як з нею боротися - дивіться у наступному сюжеті.

1 березня 2014, 13:48

У Полтаві наразі зареєстровано 39 зсувів, частина з них - активні

Іванова та Монастирська гори, схили Кобищанського, Панянського і Нижньомлинського ярів, а також Інститутський проріз та вулиця Шолом-Алейхема - місця, де відбуваються зсуви у Полтаві. Зсувоутворюючі процеси активізуються після сніжних зим, сильних злив, тобто надмірного зволоження гірських порід талими водами, і часто становлять небезпеку для життя людини. Яких заходів вживають для попередження наслідків зсувів у нашому місті, дізнавалась Марина Молька.

1 березня 2014, 13:54

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію